• 20668
  hakkında 2 günde bir 'arda'yı affetti' tarzı haberle çıkan teknik adam.

  bunun olamayacağını düşünmek ve çıkan haberlerin arda turan odaklı olduğunu ummak istiyorum.

  arda denilen arkadaş ünal aysal'dan bile daha fazla zarar vermiştir hocaya. aysal kurduğu tezgah ile hocanın galatasaray taraftarıyla arasını açmışken arda hocanın kendi tabiriyle kariyerinde asla yaşamadığı şeyleri yaşatmıştır fatih terim'e.

  otoritesini sarsmış ve üstüne devletin tepesindekileri devreye sokarak kadro dışında kaldığı milli takııma geri dönmüştür.

  burada hocanın da hataları var tabi nasıl aysal'a inat gidip tüpçüyle sözleşme imzaladıysa arda geri döndürüldüğü gün istifasını vermeyerek zarar vermiştir kendisine.

  aslında orada da tıpkı aysal ile arasındaki meselede olduğu gibi arda'ya dönük bir inat söz konusu. sırf arda'ya 'geri döndüm ve seni milli takımdan uzaklaştırdım' dedirtmemek için görevini sürdürdü.

  bu inat meselesi belki de hocamızın en büyük zaafı ama aynı zamanda en büyük şansı. hala o inat sayesinde bu yaşında ilk günkü gibi hissediyor ve de hissettiriyor belki de.

  şimdi yine yeniden büyük bir ekip çalışmasıyla karşı karşıyayız. ne tesadüftür ki bu ekip hocanın milli takımın başına geçmesi için ankara'yı ikna eden malum grup. rıdvan dilmen arda'nın biricik abisi sabah grubunun önemli yazarı ve reisimizin futbol danışmanı.

  amaç elbette ne arda ne terim. galatasaray'ı durdurmak.

  arda'nın içine gireceği bir senaryoda hocanın ömrünün uzun olmayacağının farkında hepsi.

  peki son kararı kim verecek aslında? elbette hoca.

  arda konusu hatalar yapmış bir futbolcunun eski takımına geri dönüşü kadar basit bir denkleme sahip değil malesef. içerisinde çok başka hesaplar olan bir tuzak.

  bu tuzağa düşüp düşmemek fatih terim'in elinde.

  yapma hocam yalvarırım yapma. acıma yoksa acınacak hale düşersin.