• 18260
  2 kasım 2018 galatasaray fenerbahçe maçındaki performansı belki de 22. şampiyonluğa malolan tecrübeli hoca. özellikle maçın ikinci yarısında sahada sanki 9 kişiymişizcesine mahkum oynadık ve terim hiçbir şekilde oyuna etki edemedi. devamında gelen gollerle 2 farkı koruyamayınca sinirler bozuldu ve film orda koptu. rakip de sezon itibariyle şamar oğlanına dönen fenerbahçe bu arada ha.

  bu performansın faturası liderin 4 puan gerisinde adeta oynatacak oyuncusu kalmayan bir takım. ve bir de kulübede hocası kalmayan... bir kez daha tarihe geçtin hocam maşallahın var.
 • 18262
  bir günde kral olmadık
  bir günde tahttan inmeyiz
  imparator fatih terim
  ölene kadar seninleyiz!

  hocam senciyim senci. her zaman, her yerde, bilakaydü şart destekleyeceğim seni. senin ne kadar çabaladığını görmeyeni allah taş eder. inanıyorum ki daha nice başarılar vereceksin bize.

  her daim destekçisi olduğum canım hocam.
 • 18263
  arda turan maç esnasında yan hakemi epey bir tutup silkelemiş, el kol hareketleriyle alenen küfretmiş, 16 maçlık cezası indirimle 10 maça düşmüştü. fatih terim maçı katleden bir hakeme gidip insan gibi (temas, küfür hiçbir şey yok) konuştuğu için 7 maç alıyor demek ki. çok adil bir karar olmuş gerçekten.
 • 18264
  açık ve net konuşalım: fatih terim cezayı haketmedi demiyorum. belki üç maç cezayı hak etti. ama bizim söylediğimiz şu: siz bu cezayı veremezsiniz. çünkü daha önce defalarca oldu veremediniz. şenol güneş küfretti veremediniz, fatih terim’in küfrü yok. aykut kocaman bütün tff yönetimini, mhk’yı ve hakemleri basın toplantısında şike yapmakla itham etti, hakemler bir takımı (beşiktaş’ı) şampiyon yapmaya kararlılar diye tüm türkiye’nin önünde haykırdı tek maç ceza veremediniz. öyleyse fatih terim’e de tek maç ceza veremezsiniz.

  türkiye’de bu millete büyük mutluluklar yaşatanlar cezasız kalmıyor. uefa kupası, avrupa dördüncülüğü, avrupada çeyrek finali bizzat, süper kupa ve dünya üçüncülüğünü yetiştirdiğ futbolcular eliyle dolaylı olarak kazanan ve bu millete güven kazandıran, mutluluğun doruklarına yükselten fatih terim’i çökertmek için bütün şeytanlar beraber saldırıyor. yazıklar olsun. ama bu millet bunların hesabını birgün sorar buna inanıyorum. çünkü biliyorum ki ilahi adaletten kimse ka-ça-maz.

  ahmet çakar diye bir meczup her hafta çıkıyor fatih terim gibi bir efsaneye özellikle ve planlı olarak saldırıyor, hakaret ediyor, küçük düşürmek için iftira kalmıyor atıyor ama kimseden ses çıkmıyor. tv yöneticileri de buna çanak tutuyor. beyaz tv yönetimine sesleniyorum ve diyorum ki: ey gökçek ailesi, ayıptır, günahtır, yazıktır bu milletin değerlerine, efsanelerine dil uzattırmayın. pkk kılıklı bir kebapçının telefonda ağır küfürler ederek tuzağa düşürdüğü türk milli takımının ve futbolunun en büyük değerine böyle ahlaksızca bahanelerle saldırtmayın.

  benim aklım almıyor. nasıl olur da böyle her hafta hakaret ve aşağılama amaçlı programlar yapılır ama hiç kimseden ses çıkmaz, yargı buna dur demez, devlet müdahale etmez. rtük her şeye el atarken neden türk milletinin değerlerine saldırı ve aşağılama gayretlerine karşı harakete geçmez. anlayan birisi varsa anlatsın belki yanılıyormuşum der rahatlarım.

  başarı dünyanın her yerinde kıskanılır ama bu kadar olmaz be kardeşim.

  ne diyebilirim ki, sadece şunu söylüyorum, allah fatih terim’e yardım etsin. yolunu açık etsin. ona saldıranları, hakaret edenleri, aşağılamaya çalışanları da kahretsin diyeceğim de beddua etmek istemediğimden diyemiyorum.

  biz ne zaman ve nasıl düştük bu hallere?
 • 18268
  eleştirilecek yanı da övülecek yanı da bol olan teknik direktörümüz.

  öncelikle kendisini çok severim, tanışmak en büyük hayallerimden biriydi eskiden, yine çok isterim ama öyle hayalim falan değil.

  yok kanattan gitmişiz yok üçlü oynamışız yok çift forvet tek forvet falan benim öyle aşırı anladığım bi şey değil. gerçi ortalama bi taraftarın çok daha üzerinde anladığımı düşünüyorum ama burada kaideyi taciz eden istisnaabimiz kadar derinlemesine analiz yapabilecek seviyede değilim.

  ama bugün hocayı övesim yok. bence şu an için övülecek bir yanı da yok. hakem hatasının ortalamanın çok daha az etkisi olan bir müsabaka oynadık fenerbahçe ile. * hoca da çıktı maçtan sonra şimdiye kadar sustum artık susmucam falan filan esmeler gürlemeler. yahu kime şov yapıyorsun? sen kimsin? tamam bizim imparatorumuzsun. kulübün efsanesisin. kimse kusura bakmasın adamı böyle 7 maçı verirler sustururlar. forvetsiz oynarken, ki zaten takıma kulübedeyken bile top oynatamazken şimdi 7 maç kulübede hocasız oynayacağız. e kime yaradı senin atarın? ne işimize geldi? noldu yani? ben adamım racon keserim egosundan başka ne oldu? aynı şeyi yanlış hatırlamıyor isem 2012-2013 sezonunda mersin idman yurdu maçında da yapıp 9 maç ceza almıştı, belki sonra biraz indirilmiştir onu hatırlamıyorum. kaç yıllık tecrübe aynı hatayı bilmem kaçıncı kez yapmamalı.

  o da insan, doluyor sinirleniyor falan diye gelmesin kimse, 20 küsür milyon tl alan adam profesyonel olacak, anlık sinirle gerilimle değil takımı düşünerek hareket edecek.

  o sürekli eleştirdiğimiz burak, arda vb adamgillerin başında geliyor ne yazık ki hoca. çok sevsem de durum bu.