• 15087
  kendisi için çift sayıların bir uğursuzluğu olduğunu düşünüyorum.

  -milli takım bazında; ilk döneminde euro 96'ya katılma başarısı göstermiş. ikinci gelişinde isviçre faciası yaşamış. üçüncü gelişinde efsane euro 2008 macerasının başındaymış. son gelişinde ise olanları biliyoruz.

  -galatasaray bazında; ilk gelişinde zaten malum; 4 sezon üst üste şampiyonluk ve uefa kupası. ikinci gelişinde rahmetli özhan canaydın ile birlikte facia bir sezon. üçüncü gelişinde lige koyduğu ambargo ve şampiyonlar liginde çeyrek final. dördüncü gelişinde ise dursun özbek gibi bir başkan ve onun mahvettiği bir kulüpte transfer bile yapamayan bir galatasaray var.

  -italya macerasında bile ilk takımı fiorentina'da başarılı olmuşken, ikinci takımı milan'da başarısız olmuş.

  aklımın bir köşesindeydi bu durum fakat yazmamıştım, en son "hakan balta sol bek olacak" haberlerini görünce aha dedim "sıçtık". allah sonumuzu hayretsin.*
 • 15088
  özellikle sol bek transferi konusunda yönetime baskı yapması gereken teknik direktörümüz. 'içimizden hallederiz'le olacak iş değil. içimizde öyle bir oyuncu yok çünkü. olası başarısızlıkta yönetim 'biz şu kadar oyuncu önerdik, istemedi' der bütün ihaleyi sana bırakır hocam, benden söylemesi. biz bu senaryoyu daha önce izlemiştik çünkü. madem para yok sezon başı bu kadar fahiş transferi nasıl yaptılar? o yüzden bunların yalanlarına kanma.