• 14
  https://www.hurriyet.com.tr/...zoglu-yakti-41899381

  euro 96’ya gidilmeden önce kocaelispor’un kendisini galatasaray’a satmadığını ve bu nedenle fatih terim tarafından maçlarda oynatılmadığını söylemiş. hoca kendisine taksaydı finallere de götürmezdi diye düşünüyorum, bu açıklamaya pek inanmadım.

  yalnız erol bulut ve emre belözoğlu hakkındaki açıklamaları nokta atışı olmuş. sergen yalçın ile olan anıları da komikmiş.
 • 15
  fatih terim'in kendisini galatasray'a transfer olmadığı için milli takıma almadığı iddiası kendi sanrısı da olabilir, bilerek uyduruyor da olabilir, doğru da olabilir. nihayetinde bu tarz röportajların ses getirmesi için böyle ifadelerin olması şart, yoksa kimse okumaz. şimdi herkes tekrar faruk ismini konuşacak işte.

  fatih terim de peygamber değil sonuçta. hayatı boyunca her seçimi doğru olacak, her seçiminde kusursuz bir objektiflik olacak diye bir şey yok. seneler sonra bunların herhangi bir kıymeti ve önemi de yok. kendisi de topçu olsaydı, iyi çalışsaydı da zorla aldırsaydı kendisini milli takıma. şu an milli takıma çağlar'ı almayabilir mi herhangi bir hoca?
 • 16
  --- alıntı ---
  dikkat edin; şenol güneş, mustafa denizli ve fatih terim de a milli takım’da hocalık yaptı. kaç tane arkadan gelen hoca yetiştirdiler? yok, kim var? hiç kusura bakmasınlar, bir tane bile hoca yetiştirmediler.

  -neden yetiştirmediklerini düşünüyorsunuz?

  çünkü pastayı bölmek istemediler.
  --- alıntı ---

  en ayar olduğum mevzu da bu. ya bu adamlar neden hoca yetiştirememekle suçlanır ? öğretmen mi bu adamlar ?