• 474
    ali sami yen 1905 derneği'nin açılışında kendisine el uzatan galatasaray başkanının elini sıkmamıştır. hadsiz biri. zamanında oturduğu makamın maneviyatını kavrayamamış. kavramış da çıkar hırsı gözlerini kör etmiş. ama daha kötüsü var.

    bu adam galatasaray'ı karıştıran baş haindir.
    benim gözümde galatasaray düşmanıdır.

    evet önemli başkanlarımızdandır. ama zaten bu öfkeyi toplamak, hain olmak için önemli olmak gerekiyor. kanaat önderi rolünü üstlenebilirdi. yerine galatasaray'a zarar vermek isteyenlerin bayrak sallayanı oldu.
  • 475
    https://twitter.com/.../1230100655349620737

    --- alıntı ---
    ali sami yen 1905 derneği'nin açılışında başkan mustafa cengiz'in uzattığı eli sıkmayan eski başkan faruk süren, skorer'e konuştu.

    süren, "aslında kendisine de söylemiştim. omzumda kireçlenme var ve öğleden sonra iğne yaptırmıştım. bu nedenle sabit kalması gerekiyordu. elini sıktı, sıkmadı. yorumlar aptalca. aslında eli sıkılacak adam değil! insan küfür edeceği adamla da el sıkışmaz herhalde" ifadelerini kullandı.
    --- alıntı ---

    yorumsuz.
  • 477
    --- alıntı ---
    ali sami yen 1905 derneği'nin açılışında başkan mustafa cengiz'in uzattığı eli sıkmayan eski başkan faruk süren, skorer'e konuştu.

    süren, "aslında kendisine de söylemiştim. omzumda kireçlenme var ve öğleden sonra iğne yaptırmıştım. bu nedenle sabit kalması gerekiyordu. elini sıktı, sıkmadı. yorumlar aptalca. aslında eli sıkılacak adam değil! insan küfür edeceği adamla da el sıkışmaz herhalde" ifadelerini kullandı.

    --- alıntı ---

    yukarıdaki olayda bahseden kişi, eski galatasaray kulübü başkanı ve galatasaray lisesi mezunu, bahsedilen kişi ise galatasaray kulübünün mevcut başkanı. mevcut başkan ise lise mezunu değil, alaylı.

    birileri lobiden falan mı bahsediyordu? galatasaray'da lobi galatasaray menfaatleri için değil, galatasaray lisesi teamülleri ve lise erbabı için çalışır, bu durum galatasaray kulübünün aleyhine olacak olsa bile.
    medyadaki gerizekalı amigolara anlatmak lazım; "galatasaray'ın lobisinden galatasaray bile faydalanamıyor, sen ne anlatıyorsun ulan teres?" diye.

    faruk süren'e gelince, davranışı ve sözleri hiç hoş olmamıştır.

    edit: faruk süren galatasaray lisesi mezunu değil, alman lisesi mezunuymuş. benim nickim yok'a teşekkür ederim. yalnız anlamadığım, bu adam madem liseli değil, niye bir liselinin sahip olduğu özgüven ve rehavet ile böyle açıklamalar yapabiliyor? gs lisesinin kalemini çoktan kırması gerekiyordu. tuhaf olan, bu tarz açıklaması ilk de değil, daha önce de pot kırmışlığı vardı.
  • 480
    eski oyuncu/hoca/yonetici diye andigimiz isimlerden tut efsanelik derecesinde andigimiz tum isimlere kadar, galatasaray kulubu ve taraftari olarak malesef sorun yasiyoruz. burada bizim taraftar profilinin de biraz sert tepkiler vermesi, hataya tahamulu olmamasi gibi sebepler var, bazen bunlardan kaynaklaniyor da, arkadas adam gibi durmuyorsunuz ki, o saygiyi sevgiyi hic etmek icin var gucunuzle calisiyorsunuz sanki. bunadiysan da cekil kosende sessizce oturup buna be adam, yemin ederim kufur ettireceksin kendine. biri tarihimizin en iyi golcusuyken feto muhabbetine kendini bitirir, oburu fenere besiktasa yanlar, oburu gerzek aciklamalar yapar laf sokar, oburu baska kulupte gorev alip senden hinc alir... yemin ederim 2 sene formamizi giyip ulkesine donen ilic'ler, kewell'lar hepsinden daha iyi hatiralara sahip kaliyorlar sonunda. mekani cennet olsun metin oktay, vefat etmesi belki de onun anisini kurtarmis, yasasa muhakkak aramiz bozulacakti, su an gordugu %100 sevgi saygiyi goremeyecekti.
  • 484
    mustafa cengiz'e yaptığı hareket ve sonrasında yaptığı skandal açıklaması ile artık benim için yok hükmündedir. faruk süren'i türkiye'nin tanımasının tek nedeni 4 sene galatasaray başkanlığı yapmasıdır. yoksa kim takar yalova kaymakamını deyimindeki kaymakam kendisidir. hiçbir şeye saygın yoksa bari bir zamanlar kendi oturduğun makama saygın olsun be adam. inşallah tekrar mustafa cengiz seçilir de üyelikten şutlar bu adamı. bu tür saygısızlıklara hiç ama hiç tahammülüm yok. galatasaray spor kulübünün hele hiç olmaması lazım.

    gerçi bunun kuyruk acısı damadı burak elmas'ın yönetimden bir şekilde uzaklaştırılması sanırım. yapanlar ne kadar doğru bir iş yapmış şimdi daha iyi anladık.
  • 486
    galatasaray lisesi mezunu değildir. sadece damadının yanında olmak adına bütün saygınlığını yok etmiştir. yazık günah bu adamlar nasıl galatasaray'da başkanlık yapabilmişler. yemin olsun bir çocuktan farkları yok. böylelerini görünce ülkenin yöneticilerini de normal karşılıyorum.

    herkes layık olduğu kişilerle yönetilir. galatasaray başkanı böyleyse ülkenin yöneticilerinin de daha iyi olmasını beklemek iyimserlik olur. çünkü galatasaray bu ülkenin kültür ocağıdır. atatürk’ün fikir babası bile bu ocaktandır. şimdi soranlar olabilir kim bu diye? biraz araştırın.:)
  • 487
    kulübü kaç başkan sonra kâra geçiren ve 2 yılda ülkede toplamadık kupa bırakmayan başkanımız mustafa cengiz'in elini sıkmaması net bir şekirde karaktersizlik olan eski galatasaray başkanı. hani ceza almayacağımı bilsem ne yakıştırmalar yaparım da susuyorum. ayıp yahu, kaç yaşına gelmişsin; gözünü bu kadar mı adamcılık bürüdü? bu kadar mı galatasaray sevgin senin? eskilerin hiç mi hatrı yok?!

    hıncımı alamadım düzenle'ye bastım. çocukluğumuzun efsanelerinin bir bir gözümüzden düşüyor olması, eski güzelliklerin bir bir çirkinleşiyor olması ne kadar acı, ne kadar kötü ya. ülke zaten genel olarak öyle de böyle kalbe dokunanları daha ağır koyuyor. yazık.