• 237
  emre bol gibi vasatalti bir fenerbahçeli'nin ağzına bile laf veren kötü yorumcu.

  sen galatasaraylı bir yorumcu olarak bu bitik fenerbahçe'nin, yorumcusu trolle bile laf yetistiremiyorsan bırak bu işi. bir de şu adamın inanılmaz fan grubu var. yirmi senesini galatasaray'da top koşturarak geçirmiş gibi kasıla kasıla orada caka satıyor. abi sen kocaelispor efsanesisin kendine gel.
 • 238
  önceden kendisini çok severdim ama şu twitinden sonra gözümde sıfırın da altına indi.

  https://twitter.com/...153652090363904?s=19

  roland barthes demiş ki "faşizm konuşma yasağı değil söyleme mecburiyetidir"
  sanane evren, sen işine baksana; herkes düşüncesini dile getirmek için tweet atmak zorunda mı!

  belki adam o gün internete giremedi, belki hastaydı, belki işi vardı; tweet atmayınca vatan haini mi oluyor!
  aspor'da çalışıyorsun diye etrafına yaranmaya çalışıyorsun.

  aşağılık terör örgütü fetö'nün 15 temmuzda yaptığı darbeye lanet olsun, demokrasi şehitlerimize allah'tan rahmet diliyorum ama bu adamın yaptığı niyet okuyuculuğu, darbeyle falan da ilgisi yok yani bu tweetinin, tamamen bir kesime yandaş görünme çabası.
 • 239
  21-22 eylül 2020 türk spor medyasının karışması olayları sırasında sırf eksik kalmamak için "emre bol ile bir daha yayına çıkmam" diyerek a spor yayınını terk ettikten 15 saat sonra başka bir platformda birlikte yayına çıkan zat.

  yarım sezon tutanamadığı, dominic iorfa kadar bile iz bırakamadığı galatasaray'ın efsanesiymiş.

  hakiki galatasaray efsaneleri ekranlara çıkamayınca, "fetö benim önümü kesti yoksa var ya ne biçim topçuydum ben" yalanını söyleyebilenlerden galatasaray efsanesi yaratma arayışına girildi. mustafa kocabey, ümit karan gibi nispeten "tutar" isimler denendi önce ama onlar konsepte fazla uyum sağlayamadı. sonuçta diğer adaylar elene elene meydan bu kardeşimize kaldı, rezil olmak dışında her şeyin mümkün olduğu bu ülkede galatasaray efsanesi oldu çıktı. en acısı kulübün resmi yayın organı bile ara ara konuk ediyor bu zat-ı muhteremi...

  para uğruna galatasaray'ın adını lekeleyerek galatasaray efsanesi olmuştu. dün akşam da olaylarda galatasaray ile ilgili bir şey yokken yaptığı şovla yine birilerinin galatasaray'ı müdahil etmesine çanak tuttu, "konu size dokununca aynen böyle kaçarsınız işte" lafını dedirtti.

  daha bir gün bile geçmeden de lafını yedi, başka bir yerlerde emre bol ile oturup program çekti..

  ne denebilir ki...
 • 241
  bence çok fazla yüz verip simartilmamalidir. nasıl ki bu diğer takımın hokigan yorumcuların itici bulup tiksiniyorsak hatta o takima bile uyuz oluyorsak bu adam yüzünden diğer takımları tutan insanlarda galatasarayimiza karşı ön yargı oluşturuyor. biz ve yorumcularımız sempatik olmalıyız. bu adama gelirsek 1 sene kaldığı galatasaray'dan kazanamadığından daha fazlasını galatasaraylı yorumcuyum ayağına kazanıyor. ben takım holigani yorumcusuna karşıyım. adam gibi çıkıp yorumlarını yapsınlar. kulüpleri savunmak onlara kalmamış. onlar kulüplerin basın sözcüleri değil bu role sürünmesinler. ayrıca ben takımımızı sürekli eleştiriliyor terzi söylemlere de karşıyım. bizi ovseler neyimize yarayacak ki ama eleştirip eksiklerimizi söyleseler onu düzeltmek zorunda kalacağız.