• 6
  yazacaklarım tamamen şahsi düşüncemdir.

  itibarsızlaştırma dedikleri neyse, gerçekten bilmiyorum memlekete yeni geldim, onu yapanların yanında değilim. ancak hoca 3,5 sezonu tamamlamak üzere. ve geldiğinden beri off ne top oynadık beee dediğimiz maç 3 bilemedin 4 olur, 5 diyenle oturup tartışmaya hazırım ben.

  bu sezon boyu izlediğim iki maç var, son iki maçımız göztepe ve trabzon. göztepe maçında maçı getiren iki isimden biri olan halil, çoğu kişi öyle yazdığı için aynı şekilde yazıyorum, ödüllendirilerek yedek kulübesinde. sanırım daha önceleri yapmıyormuş ama iki maçtır kendi de yol kenarında su satam dayılar gibi duruyor. daha yazılabilecek belki onlarca şey var da ne takatim ne sabrım var.

  hoca bugün şu saniye ya da sezon sonu ya da kendi ne zaman isterse bıraktığında, yine efsanemiz, yine öyle kalacak. ama gitme zamanı çoktan geçti.
 • 7
  evladı olmasam da katıldığım heçteg.

  ben solcuyum, terim sağcı.
  ben orta halliyim, terim zengin.
  ben halkçıyım, terim millici,
  ben deniz’i severim, o ağar’ı.
  ben galatasaraylıyım, o da galatasaraylı.

  mevzu tam da son paragrafta, gerisi beni galatasaray ekseninde alakadar etmez. diğer konular tartışılır da terim’e sıra gelmez. bir galatasaraylı olarak görev aldığı senelerde galatasaray’ımıza kattıklarına bakıyorum, kimse katmamış. kazandırdıklarına bakıyorum, kimse kazandırmamış.

  şimdi burada durup da buna vefasızlık edersem, ben ne insanımdır, ne de galatasaraylı.

  şu anda fatih terim’e düşmanlık besleyenlere önerimdir; ya insan olun, ya da galatasaraylı.
 • 8
  hocamız istifa edip aktif teknik direktörlüğü bıraktığını açıkladığında pek tabi destek vereceğimiz hashtag.
  sorunumuz fatih terim’in şahsı değil, galatasaray futbol kulübünün teknik direktör koltuğunu işgal etmesi. orayı boşalttığı takdirde elbette yaşattıkları anısına destek olur ite köpeğe yedirmeyiz. hatta kulüpte daha yüksek bir idari görev alması için de kampanya yaparız. başkanlığa bile götürürüz.

  hepsine eyvallah, ama teknik direktörlüğe değil, onu artık beceremediğin daha kaç kere tescillenmeli?
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!