• 84
  merih sezonu kapattı yetişemiyecek, yusuf mayıs ortası dönecek bir ton maç eksiği var zaten kendini bulması zor, cengiz ne zamandır düzenli olarak forma şansı bulamıyor. abdülkadir' in sakatlıktan nasıl döneceği meçhul aynı şekil dorukhan' ın, enes ispanya'da ki formsuzluğunu zaten atamadı, cenk forma şansı bulamıyor, burak'ın sakatlıklar nüksediyor. okay ilk yarı sakatlıktan sonra kesik yedi td değişti düzenli oynar mı belli değil. önemli oyuncuların bu halde olması üzücü bu turnuva uzun zamandan sonra halkımızı heyecanlandırdığı ortada umarım eksiklerimiz döndüklerinde çabuk forma girerler.
 • 85
  -------------mert----------------

  zeki--ozan k.----çağlar--umut--

  ----------mahmut----------

  ------ozan--------irfancan-----

  --cengiz----cenk-----hakan----

  sakatlıklar sonrası elimizdeki oyuncularla çıkabilecek en ideal onbir bu. zanilo'nun sakatlığı sonrası cengiz'in forma süresi artacağı için performansını yukarı çekmesi bizim için çok önemli. cengiz'in şutları ve hakan'ın frikikleri dışında gol atmamız çok zor. burak ve cenk'le bu turnuva bitmez. cenk'in crystal palace'ta ne yapacağı da önemli tabi.
 • 86
  dorukhan'ın ve abdülkadir ömür'ün sakatlıktan nasıl döneceği çok önemli. eğer ikisi de yaza kadar form tutarsa elimiz çok rahatlayacak. cenk umarım palace'ta iyi bir dönem geçirir ama pek zannetmiyorum. ah bir hareketli iyi forvetimiz olsa hayallerin gerçek olmaması için hiçbir sebep kalmaz.