• 525
  grubumuzda son euro şampiyonuna* bir sonraki dunya kupasi finalistine* yenildik diye yerden yere vurulan milli takim son macta çek cumhuriyetini yendi ve en iyi 3. olacakken irlandanin son dk.larda gelen goluyle elendi.

  bu milli takima 2 sene küfredildi brezilya macinda ooo cekildi ısliklandi. gelmis gecmis en büyük teknik direktör fatih terim itibarsızlaştırma operasyonuna maruz kaldı.

  bugün euro 2020'de en iyi liglerde oyuncularımiz olan milli takım gol atamadı ortalama bir grupta. euro 96 bile daha umut verici olmuştu.
 • 526
  adamlardan teşekkül eden bir milli takım kadrosuyla boy göstermiş olduğumuz turnuva.

  pandemi nedeniyle bu turnuvadan 5 sene sonra gerçekleştirilen euro 2020'de, poh pohlanan, yere göğe sığdırılamayan, genç oyunculardan oluşan mevcut milli takımımız 2016'daki adam teams'ten dahi berbat bir hâlde.

  şenol güneş denen teknik direktör bir yandan, futbolu ilk kez oynarmışçasına maça çıkan oyuncularımız bir yandan turnuvanın en rezil performansını gösteriyoruz.

  iyi ki 2016'da fatih terim ile tff arasında çeşitli sıkıntılar yaşandı ve hoca görevden alındı. 2017-18 ve 2018-19 şampiyonluklarımızda etkisi var bu olayın da.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!