• 41
  fatih terim ile hiç arası yoktu, baya ağır eleştiriyordu kendisini (bana göre çok aşırıydı). sanırım ya moderasyonun haklı olarak sildiği entry'lerinden dolayı, ya da bugün sözlüğün genelinin fatih terim'in yanında yer alıp yönetimi ağır bir şekilde eleştirmesinden dolayı küstü ve pilot etti kendisini. benim ne kadar "terim'ci" olduğum entry'lerimden anlaşılıyordur, dolayısıyla kendisiyle neredeyse tamamen zıt görüşteydik ama gitmesi yine de üzdü beni. burada birbirimizi çok yiyoruz tartışma kültürünün bir parçası olarak ama varsa rakip takım trolleri hariç hepimizin derdi tasası galatasaray. kimimiz arda'yı yakıştıramıyor takıma, kimimiz fatih hoca'yı, kimimiz mustafa cengiz'i vs. vs. ama eninde sonunda, hayat görüşü ve siyasi çizgi farklılıklarını bile bir kenara bırakarak sadece galatasaray'ın iyiliği için çabaladığımıza inanıyorum, inanmak istiyorum.

  o yüzden kendisinin gidişine üzüldüm. kendisine hoşçakal diyor, bundan sonrası için iyi bir yaşam diliyorum. umarım galatasaray şu saçmasapan kaos ortamından en güzel şekilde çıkar da, kavgasız gürültüsüz kardeş kardeş takılırız sözlükte temennisiyle de entry'mi bitiriyorum*.
 • 42
  kimseye edep dersi verme niyetinde ve haddinde değilim. bu yazarın başlığında daha önce yazılanları da okudum. hatta daha önce bizzat kendisi bir daha sözlükte yazmayacağını söylemiş ama yeminini tutmamış.

  neyse.

  kendisine, galatsaray efsanesi hakkında yazdığı çok ağır bir yazından dolayı saygı sınırları içerisinde bir mesaj göndermiştim; kendisi de son derece yukarından bir tavırla hakaretamiz ifadeler kullanıp ne alakaysa birileri tarafından sömürüldüğümü ve birilerinin askeri olduğumu iddia etmişti. yani kendisi bir galatasaray efsanesine onca şey saydırabilmesine rağmen benim eleştirel bir mesajımı bile olgunlukla karşılayamamıştı.

  kendisi beni engellediği için cevap verememiştim. buradan cevap hakkımı da kullanayım; hiçbir şey için insanları karalamaya, küçük göremeye, yaftalamaya değmez. kendisine iyi baksın.