• 613
  seçim öncesi güzel açıklamalar yapmış başkan adayı.

  --- alıntı ---

  bir seçim sürecinin önemli dönemeçlerinden birine geldik. listemizi teslim ettik, bizim listemiz zaten hazırdı. biz hep buradaydık, burada olmaya da devam ediyoruz. galatasaray tarihinde hiç yaşanmayan bir süreç geçiyoruz. galatasaray'ın acil öncelikleri olmasına rağmen, büyük bir gecikme yaşadık. bu gecikmeye neden olanları galatasaray kamuoyu şahit oluyor. galatasaray, genel kurul üyelerinin iradesi ile yönetilmiştir, böyle de devam edecektir.

  galatasaray'ın yapılacak çok işi var. galatasaray'ın çatıdan ziyade temele ihtiyacı var. bu temeli sarsmaya çalışanları en güzel dersi genel kurul üyeleri verecektir. bizim yolumuz belli, rotamız net. bizim liste yetiştirmek için herhangi biriyle bir ortaklık yapma önceliğimiz olmadı. her şeye rağmen galatasaray'da bugün birleşme günüdür diye düşünüyorum.

  bu seçimin yaratmış olduğu kaotik ortamda galatasaray'da pozisyon bulmak isteyenler lütfen galatasaray'dan ellerini çeksinler. bugün galatasaray'a faydalı olma zamanıdır. tüm listelerde yer alan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. elbette ki seçim sürecinde bir rekabet olacaktır ama bu rekabetin husumete dönmemesi en büyük dileğimizdir.

  adnan öztürk, sportif a.ş'de yer alacak. diğer şirketler ve sportif a.ş'ler atamasını yaptığımız yönetim kurulu üyelerimiz var. bunları paylaşacağız.

  --- alıntı ---