• 608
  listesi belli olan bir diğer başkan adayı. sportif a.ş'de adnan öztürk'ün görev alacağını açıklamış.

  asil: osman kocaman, murat özer, boğaç göncü, sadık burçin tunçel, mehmet emre mısırlı, levent apaydın, nizam hışım, cevat genç, utku dönmez, murat karaman

  yedek: ender merter, abdullah metin tutçuoğlu, namık kemal martı, suat sarı, kaan artukoğlu

  https://www.google.com/...lirledi-7146983/amp/
 • 609
  rahmetli ali sami yen' in mezarı başında o dönemin galatasaray başkanı mustafa cengiz' e omuz attığından beri kendisinden gram haz etmiyorum ancak önümüzdeki seçimlerde metin öztürk gibi geri vites yapmayıp dursun özbek karşısında dik bir şekilde rakip olarak çıktığı için kendisine teşekkür ediyorum. her ne kadar galatasaray başkanlık koltuğuna saygısı olmasa da hem burak elmas' a karşı kaybettiği seçimdeki tavırları hem de önümüzdeki seçime geri adım atmadan girdiği için takdir edilmesi gerekiyor.
 • 610
  kendisinin galatasaray'a başkan olmasını istemiyorum. burak elmas'ın bol keseden sallayıp hiçbir şey yapmamasını kendisinin vaatsiz seçim kampanyası için meşruiyet nedeni olarak kullanan biri galatasaray başkanı olmamalı. 'galatasaray'a temel lazım, galatasaray'a sakinlik lazım, galatasaray'a akıl lazım' bunlar ne abi? ananem aday olsa o da söyleyecek bunları. hoş dursun'u da istemiyorum.

  amaa. kendisinin mustafa cengiz'e omuz attığı falan yok. yani videosu olan olaylar, herkesin gözle görebildigi şeyler nasıl böyle dramatize oluyor anlayamıyorum vallahi.
 • 611
  galatasaray statükosunun adamı, mevcut başkan adayı.

  kendisinin seçilmesini hiç istemedim, sempati de beslemiyorum, fakat metin öztürk ve dursun özbek’in başkanlığı kendi aralarında paslaştığı şu süreçte en azından bu işi ele ayağa düşürmediği, çocuk oyuncağına çevirmediği ve galatasaray değerlerine yakışır bir biçimde sürecin en başından beri dik durup sağa sola yamulmadığı için bir galatasaraylı olarak kendisine teşekkürü borç bilirim.

  ankara’nın istediği bir isim değil kendisi, zaten mevcut durumda ankara istemeden kuş uçamaz hale geldi memlekette. seçimde dursun özbek karşısında şansı olduğunu düşünmüyorum, bundan sonra yapması gereken iş iktidarın gider ayak florya rantına çökmek için maşa olarak kullanacağı dursun özbek’e engel olmaktır. bir sene sıksın dişini, galatasarayın parasının iktidara peşkeş çekilmesini engellesin gerisi kolay.