• 606
  https://twitter.com/.../1527048728527486983

  --- alıntı ---

  galatasaray üyesi fuad denizer: “eşref hamamcıoğlu, sodexo yönetim kurulu başkanı olduğu dönemde galatasaray’a dava açmış biri! sodexo - galatasaray davası…” (clubhouse | cozy)

  --- alıntı ---

  hakkında şu şekilde bir iddia bulunan başkan adayımız. iddiayı burada paylaşmakta ilk başta tereddüt ettim çünkü bu tip bir iddiayı yaymak bazı insanların "sen dursun'cusun da hamamcıoğlu'nu mu itibarsızlaştırmaya çalışıyorsun" tarzı bir reaksiyon vermesini tetikleyebiliyor. yine de iddia iddiadır ve paylaşılması gerekir.

  iddia hakkındaki düşüncem muhtemelen çoğunluktan farklı. galatasaray'a dava açmak korkunç bir şey olarak görülüyor ancak davasında haklı olan bir galatasaraylının galatasaray'a dava açması kanımca onun galatasaraylılığından hiçbir şey götürmez. tabii kesin bir yorum yapmak için dava dosyasının içeriğine hakim olmak gerekir ancak hiç sevmediğim sayın hamamcıoğlu'nun ya da herhangi başka birinin sadece galatasaray'a dava açtığı için hedef tahtasına oturtulmasını kesinlikle yanlış buluyorum.
 • 607
  dava, demokratik yollar ile bir hak arama mücadelesidir. hakkını arayana, sen ne yapıyorsun diyemeyiz. aslı varsa eğer, bu dava olayına gelene kadar, yeğenini otelinde konaklatip masraflarını kulübe yıkan, yolladığı icra dosyalarının noter masraflarını dahi kulübe fatura eden, arazilerin kullanımı için genel kurula yanlış bilgi vererek onay alan şahsi yerin dibine sokmaliyiz. hatta o salona bir daha gelememeli. (bkz: dursun aydın özbek)