• 319
  son bir kaç gündür kendisinin etrafında bir konsolide olma çabası var bazı genel kurul üyelerinde. yiğit şardan tehlikesine karşı kazanma şansı en yüksek aday olarak görülmeye başlanmış.

  ben burak elmas'ı hala önde görüyorum, eşref bey de son günlerde metin bey'in önüne geçmiş olabilir.

  2018 yılının benzeri bir tabloyla karşılaşabilir. burak elmas'ın da içinde bulunduğu ozan korkut yönetimi o seçimde 600 oy almıştı ancak reel oyları rahatlıkla bunun iki katıydı. dursun özbek tehlikesine karşı seçim günü oyunu değiştirip mustafa cengiz'e oy veren bir çok üye olmuştu. şimdi de eşref hamamcıoğlu lehine oy değiştiren üyeler görünüyor. seçim günü seçimin gidişatına göre üç adaydan hangisi öndeyse ona oy vermeyi düşünen üye sayısı da fazla.

  burak elmas'ın oyunun 1500'ün altına ineceğini düşünmüyorum, eşref hamamcıoğlu da 1000 seviyelerine yaklaştı gibi, metin bey de 500-1000 arasında, şimdilik böyle okuyorum. yiğit şardan da yine 1000 seviyelerinde olacak muhtemelen. her şey seçim günü belli olacak.
 • 320
  değil kazanması aday bile olmaması gereken futbol cahili, yalancı ve liseci başkan adayı.

  metin öztürk ve burak elmas'ın kendisini açıkça yalanlamasından sonra daha hangi yüzle çıkıp bir şeyler anlatıyor anlamak mümkün değil. ali sami yen'in mezarı başında galatasaray başkanına yaptığı terbiyesizlikten sonra aday bile olamaması gerekirken hala daha her konuşmasında bir takım galatasaray değerlerinden bahsediyor oluşu da ayrı komik.

  uğurcan'ı da muslera'nın yedeği yapmayı düşünüyormuş, olmadı ancelotti'yi de getirip fatih terim'in asistanı yapsın.

  yiğit şardan ve adnan polat gibi her yönüyle rezil galatasaraylıların seviyesinde olmayabilir, fakat bu kendisini galatasaray'a başkan olabilme kalibresinde biri de yapmaz. yiğit şardan ve adnan polat ekibi sırf aday olabilmek adına galatasaray'ın sezonunu çöpe atmışlardır. umarım gelecek sezonki olası başarısızlıklardan sonra bunları hatırlayan olur. hainsiniz.
 • 321
  mevcut başkan adayları arasında bu işi yapabilecek biri olduğunu düşünmüyorum. yine de adayları ikiye ayırıyorum;

  bu işi yapamayacak olanlar ve hem bu işi yapamayacak hem de galatasaray'a zarar verecek olanlar.

  eşref hamamcıoğlu, yiğit şardan'la birlikte ikinci grupta. her şeye rağmen de mevcut atmosferi biraz analiz ederseniz seçimi kazanma ihtimali en yüksek adayın da eşref hamamcıoğlu olduğunu görebilirsiniz. kısaca kötü günleri atlattık, şimdi önümüzde daha kötü günler var.
 • 323
  17 haziran 2021 tarihinde bein sports haber'e yaptığı açıklamada şöyle bir cümle kurmuş ya da özetle demek istemiştir.

  --- alıntı ---

  takımın gideri 54 milyon euro fakat son maça çıkan oyuncularımız 26 milyon euro alıyor. bu tamamen israf ve oyuncuyu kullanamamaktır.
  --- alıntı ---

  lütfen kendisine futbol'un sadece 11 kişi ile oynanmadığı, oyuncuların bazen sakatlandığını bazen de cezalı olabileceğini söylenmesi gerekir.

  yiğit şardan ne kadar galatasaray için tehlikeyse kendisi de galatasaray'ı taraftardan soyutlamak için tehlikeli bir başkan adayıdır. öyle bir seçim sürecine giriyoruz ki, kulübün belki de geleceği şekillenecek.

  umarım sağ salim çıkarız bu cendereden.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!