• 306
  https://twitter.com/...155288911695873?s=20

  https://twitter.com/...167293282324480?s=20

  lisenin ağır toplarından gelen yıkama yağlama talimatıyla seçime birkaç gün kala popülist liseci hesaplarla pr'ı yapılmaya çalışılan aday.

  tweet'de kendisine dair geçen güzellemelere hızlı bir bakış atarsak ;

  ciddi projeler : gs tv'de plates ve eski filmler, 2021 yılında radyo kurma hezeyanı, 3'e 5'e bakmadan günübirlik çözüm için galatasaray otelini satmak.

  ekonomik gerçeklerin farkında olma : bugün hala ceremesi çekilen feghouli'ye verilen 4 milyon euro maaş ve nicelerinin baş müsebbibi cenk ergün ile çalışacağını üstüne basa basa 30 kere söylemek. hatta bunun üstünden fatih terim bizim belirlediğimiz profesyoneller ile çalışamazsa gider demek.

  popülist olmamak : yarın öbür gün cebinden 5 kuruş para koymamak adına şimdiden onun altyapısını yaparak 30 kere üstüne basa basa kasa kolaylığı sağlamayacağım demek.

  galatasaray kültür ve değerleri : divan başkanı iken mevcut galatasaray başkanına omuz atmak.

  burak elmas veya metin öztürk bu seçimi kazanamaz ise maalesef tek çare yiğit şardan'dır. yoksa galatasaray tarihinin en buhranlı dönemlerinden birini geçirecek bana göre. dün de ibrahim özdemir bir hafta önce wolverhampton ile anlaşmış bruno lage'yi muhtemel teknik direktör adayları arasında göstermişti.

  bu futbol akılları galatasaray'ı 1 çağ geriye götürür.
 • 309
  mark zuckerberg bile amerika'da veri kullanımından yargılanırken, kendisi ulusal bir kanal olan habertürk ekranlarında en değerli para birimi veri'dir, bu sebeple taraftar havuzumuzu kullanacağız falan diyordu. umarım seçilmez. bakın ben teknolojiye ayak uyduruyorum izlenimi vermek için anlamsız anlamsız projeler söylediğini düşünüyorum. yiğit şardan zaten herkesin malumu. ibrahim özdemir ne diye aday oldu bilen yok. metin öztürk durmadan dursun özbek övüyor. geriye elimizde burak elmas kaldı.
 • 310
  burak elmas gibi parlayan, dinamik, geleceği açık ve ekibi sağlam bir aday varken galatasaray genel kurulu eşref hamamcıoğlu'nda karar kılarsa ciddi ciddi kendimi bildim bileli yatıp kalktığım galatasaray'a çok daha az vakit ayıracağım. 67 yaşına gelmiş galatasaray'da divan başkanlığı dışında hangi önemli görevde yer almış da seçime 2 ay kala aday olup diğer adaylara üstten bakıyor? futbol adına ne vizyonu var? hangi sponsorluk anlaşmaları ile hazırım imajı veriyor? nedir arkadaş bu çektiğimiz? bırakın gidin galatasaray'ın yakasını ya.
 • 313
  tekrar ediyorum, bu olmasın kim olursa olsun.

  diğer taraftan yasin çakmak ve bu kafadaki tayfa kendisini destekleyeceğini açıklamış ve gördüğüm kadarıyla da insanlar buna şaşırmış.
  timur kuban'ın eşref hamamcıoğlu ekibinde olduğunu düşünürsek yasin çakmak'ın başka bir adayı desteklemesini beklemek hata olurdu : ) yeni alınmış bir kararmış gibi bu güne kadar beklemiş olması garip geldi sadece.

  kendisi benim için gelenekselci, küçük olsun bizim olsun ve liseci kesimin adayıdır. istediği kadar aksini iddia etsin ama
  kafalarında oluşturdukları galatasaraylı profili harici birilerini umursadıklarını sanmıyorum.

  bir çok kere dedim kendisi atanamamamış abdullah gül'dür. garanti almadan bu işlere girmez o nedenle çok ciddi oy potansiyelleri var ve seçilme ihtimali çok yüksek.

  tüm bunlar ışığında bu ekip seçilirse bu zamana kadar tüm başkanlara yaptığım gibi 3-4 ay boyunca tek laf etmem icraatları ile beni şaşırtmasını beklerim.
  kulübü/takımı/branşları takip etmeyi bırakır mıyım ? tabiki hayır ama yukarıda bahsettiğim durumların aksini gösteren bir hamle görmeden ne kombine alırım ne bir kuruş katkı veririm.
 • 315
  2021 haziran ayının 19'unda buyuk ihtimal ve maalesef başkan seçilecek kimse. zira genel kurulda oy kullanacak kisilerden ve farkli kisilerle yakinligini bildigim cok eski bir arkadasimla yapmis oldugumuz goruntulu sohbet esnasinda ciddi anlamda ibrenin kendisine dondugu kanaatine vardik. maalesef bizi pek guzel bir donem beklemiyor. özhan canaydın donemindeki sportif durumun laciverdini gorecegimizden suphem yok.

  o sebeple, su genel kurulda oy kullanacak sozluk kullanıcıları, lutfen oy kullanmaya gelmeyecek arkadaslarinizi ikna edin.
 • 316
  kendisi başkan seçildiği takdirde kulübe 1 lira dahi katkı sağlamayacağım kişidir. konuşmalarında bahsettiği projeler gram tatmin etmemekle beraber, fatih terim ile çalışmayacağı aşikardır. sadece taraftara şirin görünmek için gidip konuşuruz derken, alt metinde b planı ve yabancı hoca vurgusu, hoca bizim istediğimiz profesyoneller ile çalışacak iması bunun ispatıdır. her şeyden öte en büyük negatif yönü ise taraftarı ikinci sınıf gören, üstten bakan zihniyetin temsilcisidir. galatasaray'a başkan olmasını asla istemediğim kendisi yerine yiğit şardan'ı bile tercih edeceğim isimdir. asla ve asla başkan olmaması gereken kişidir. galatasaray'ın selameti ve başarısı için burak elmas ya da metin öztürk kazanmalıdır. kazanmaması gereken kişidir.
 • 317
  fikri hür vicdanı hür bir galatasaraylı olarak, kendisinin galatasaray başkanı olmasını kesinlikle desteklemiyorum. liseci zihniyetin bariz temsilcisinin başkan seçilmesi, dursun özbekvari yönetimi tekrar görmek demek. ben bunu kaldıramam. kendisi seçilirse çok sevdiğim galatasaray’la aramı maslahatgüzar seviyesine indirmek zorunda kalırım. umarım fikri hür vicdanı hür genel kurul üyeleri oylarını lisecilik üzerinden değil, mantık ve projeler üzerinden değerlendirerek kullanırlar.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!