• 1073
  alıntı

  "carrasso bana hiç güven vermedi. ismail çipe kaleyi daha iyi dolduruyor."

  alıntı

  böyle buyurmuşlar kendileri.

  sana güven vermez tabi. bu mantıkla sana en güven vermeyen kaleci musleradır. mümkünse ismail çipe oynasın, eray işcan oynasın ki sen kendini güvende hisset di mi sevgili tatlı su kurnazı.
 • 1074
  "carrasso bana hiç güven vermedi. ismail çipe kaleyi daha iyi dolduruyor."

  cahil değildir, art niyetlidir. şimdi sokaktan futbol ile alakasız birini çevirin. iki kaleci var. işleri top tutmak. birisi fransa'da 10 yıl kadar oynamış, 300 maça çıkmış. çok tecrübeli bir kaleci. diğeri de türkiye'nin alt liglerinden birinde oynuyor. hangisini tercih edersiniz diye sorun. denk geldiğiniz şahıs aşırı milliyetçi, soyadı "oğlu" ile biten biri değilse, şu fransız adamı tercih ederim der.

  ertem şener onlarca futbol maçı anlatmış bir adam. dolayısıyla kendisi de biliyor carrasso ismail'den onlarca kat daha iyi bir kaleci. ama art niyetli işte. üç beş cahil, futbola uzak taraftar, evet futbola uzak taraftar avlar mıyım diye kasıyor. bugün bunu dedi, yarın carrasso bir tökezlese, birilerinin aklına gelir belki bu söylediğim diye dedi. art niyetli çünkü. galatasaray'ın başarısı pek işine gelmez. işine gelmesi için skandallarla şampiyon olmamız lazım ki reyting yapsın programı.
 • 1075
  ben soylenilenlerin aksine "adamcilik" yaptigini dusunuyorum. art niyetliden ziyade, kendine adam toplama ve kiyakcilik derdinde.

  "simdi bugun ben ismail'i savunayim, ismail ona destek oldugumu gorsun, yarin oburgun mutlaka bir seylerinden nemalanirim" planlari yapmaktadir muhtemelen.

  ben sana sahip ciktim diyebilmek tek derdi. cunku biliyor ki carrasso'yu ne kadar yalasa da o adamdan bi fayda ne kisa ne uzun vadede alamaz. ismail yalayarak hem milliyetci taraftara gol atiyor hem gelecege yatirim yapiyor kendince.

  tum yabancilar bir gun kendi ulkesinin yolunu tutacak, turkler burada kalacak futbolu birakinca da. boyle boyle kendince murit topluyor.

  kalitesizlik