• 1477
    13-14 sezonunda yaptığı gibi fizik gücü yüksek bir hücum hattı oluşturmaya çalışan teknik direktör. yalnız şimdi durumlar oldukça farklı. en önemli fark o dönem yabancı sınırı yoktu. biz kendi ayağımıza sıkmıştık. beşiktaş yarışın içinde değildi. trabzon ve başakşehir ise bambaşka takımlardı.

    kadroya gelince o dönem solda sow sağda ise kuyt ile oynuyordu. gary ve moses her ne kadar ikisinden de hızlı ve çevik olsa da teknik konusunda sow'un, zeka, oyun bilgisi konusunda da kuyt'ın eline su dökemezler. forvet konusunda ise muriqi, webo ve emenike'den daha iyi ama orta saha da patlıyor bu sefer. emre, meireles, baroni net olarak şimdi ki orta sahadan daha üstündü. lige fırtına gibi başlayacağına eminim ama tökezledikleri anda işi toparlayacak büyük takım refleksini göstereceklerini sanmıyorum.
  • 1478
    istediği fizik gücünü yuklesin, trabzon rezaletinden sonra çıktığı fener macerasında kendisinden bu sene hiç bir şey beklenmediği halde cesur hareket edememiştir. seneye de temkinli oynamaya calisacak fakat becerebilecegini sanmıyorum. buna dair bir planını yıllardır görmedik. şenol gunes'in dalga geçilen orta kafa gol oyununi en çok oynayan bu arkadaştır zaten. bir daha caner ve gökhan gibi tempolu iki beki aynı anda bulabilir mi bilmiyorum.