• 354
    koyunun olmadığı yerdeki çelebi'dir. yalı çocuğu reklamları kesmesin de reklam alayım diye medyanın da gazıyla başımıza taktisyen kesilen eski gurbetçi topçu. her bölgesinde iyi alternatifleri olan, tek kulvarda yarışan ligin en geniş kadrosuna sahip antrenör. bu kadroya da şöyle buluştu; lülkenin en zengin ailesine mensup, iş alanında gayet beceriksiz olan, gitsin ötede oyalansın, aman şirketlerden uzak dursun da mantığı ile eline oyuncak olarak verilen kulübün kezban ruhlu başkanı sayesinde.

    ülkede futbol o kadar kısır ve tek düze ki iki değişiklik yapan, başımıza ilah kesiliyor. bizim maçta stoperimiz marcao'ya ozan tufan ile bildiğin adam adama savunma verdi, marcao da stoper yani, bunu yaparak bizi bozdu mu bozdu eyvallah da, bir tane pozisyonun yok, ona rağmen sadece bunu yaptığı için övgüler övgüler...

    maksimum yapabileceği bu ligde şampiyon olur hepsi bu, o da ligin en derin kadrosu ile, bana göre bir artısı yok, hani futbolcuya benzetirsek potansiyel olarak bir ozan kabak, bir zeki çelik değil, olsa olsa serdar aziz olur ama rakipleri sadık çiftpınar, ahmet çalık olunca van dijk gibi kalıyor. orada fatih hocam var sergio ramos gibi de kadrosu eksik, kolu kanadı kırık, arkasında bırak yalı çocuğunu mahalle kabadayısı yok.