• 102
  ben, bizim mağlubiyetlerden sonra kendisine güzelleme bekliyordum hatta bu sebepten entry girecektim ama görüyorum ki kendisi için guzellemeler şimdiden başlamış. ersun yanal'ın herhangi bir takımını (bakın fenerbahçe filan demiyorum) futbol mantalitesi belli, ne oynadığı belli olan her takım rahatça yenebilir.

  şimdi işin bizim taraftan olan kısmına bakalım. geçen arkadasla konuşurken "new york çok pahalı" demiştim. o da bana "oğlum herhalde pahalı olacak fatih çarşamba'da değil new york'ta yaşıyorsun" demişti. bu örnek burada da geçerli. kendisi galatasaray'ı değil alanyaspor'u çalıştırıyor. e iki takımı sezona hazırlamakla new york ve fatih çarşamba'da yaşamak kadar fark var.

  ayrıca başarılarının devamını filan dilemiyorum. umarım sezon sonu küme düşer. nasıl bir adam olduğunu biliyoruz çünkü. ama bazı arkadaşlarımız bilmiyor demek ki. başlığını beğeni moduna alıp okuyabilirler.
 • 103
  fenerbahçe taraftarının ersun yanal sonrasında gözüne kestirdiği yeni efsane(!) adayı kendisi olacaktır. fenerbahçe taraftarları, kafasını algılar ve iftiralardan kaldırabilirse ersun yanal'ı daha koyu tartışacaktır, o günler geldiğinde erol bulut yeni efsane diye piyasaya sürülecektir. halihazırda bazı forumda ve sosyal medya köşelerinde kendisine güzellemeler yapmaktadırlar.
 • 106
  geçen sezon sonu malatyaspor’u neredeyse küme düşme potasına sokması nedeniyle kovulmuştur erol bulut. hele kendi sahasında bizden kupa yarı finalinde beş yemesi iyice sallamış ve düşürmüştü koltuğundan.

  sıradan bir teknik direktördür ve takımının fizik-kondisyon-motivasyon üçlüsünün grafiği ile zamanlamasını yanlış yapmaktadır. tıpkı ersun yanal gibi. taktik olarak da, sadece kontraatak futbolunu bilen, bunun dışında fazla bir sıra dışı özelliği olmayan td.
 • 108
  2018-2019 sezonu sonunda abdullah avcı'nın yerine başakşehir'in başına geçmesi gerektiğini düşünüyordum. olmadığı için şaşırdım. çünkü okan buruk'a nazaran erol bulut abdullah avcı'nın oynattığı mentalite benzer.

  alanyaspor'un kadro yapısı ve erol bulut'un felsefesi uymuş. alanyaspor'un yunan ligini iyi araştırması ve faydalı oyucuları her sene kadrosuna monte etmesi de ivmeyi yükseltiyor.

  genelde maç sonu açıklamaların her ne kadar gs aleyhine keskin bir erol bulut olsa da, hakkını vermek gerek. istikrarlı şekilde genç nesil hocalar içinde kendini belli etti.