• 70
  hasan kartal'dan çok daha kaliteli bir beyefendi. pek bilinmez ama kendisi tıp doktoru. diğer kulüp başkanları gibi baba parasıyla iş yapan veya iş adamı kisvesiyle gezen birisi değil, kamuda sağlık alanında birçok görev almış birisi.

  ayrıca başkanlığından bu yana birçok konuda da lafını esirgemeden söylüyor. bazı konularda fikirleri ters düşse de genel manada beğendiğim bir kulüp başkanı.

  deniz türüç konusunda tabii ki kulübünün menfaatlerini gözeterek hareket edip, yeri geldiğinde demeçler verecek.

  kaldı ki kayseri şehri ve insanı tüccarlığıyla bilinir, sanırım erol bey erzurumlu ama uzun yıllardır kayseri'de yaşıyor. illaki bulaşmıştır o meşhur ticari bakış açısı.

  zaten en son "galatasaray ve fenerbahçe yaklaşık aynı rakamları verdi ve biz tercihi deniz'e bıraktık" diyerek topu deniz'e atmıştır. pek ortalığı karıştırmaya çalışır gibi hava sezmedim ben demeçlerinden.

  hasan kartal ise fanatik fenerbahçeli klasik bir rizeli.

  tabii ki biz taraftarlar rize, alanya, sivas gibi fanatik fenerli başkanı olan kulüplerin yaptıklarından sonra yoğurdu üfleyerek yiyoruz ama kayseri camiası ile ezelden bu yana aramız iyidir.

  anadolu'da kayseri gibi dostluklar kurmak önemli. şampiyonluk hikayelerimizde bu şehirlerin her daim yeri olmuştur.
 • 72
  erol bedir'in deniz türüç meselesinde ki tavrı hasan kartal'ın vedat transferindeki tavrıyla alakası yok.

  bedir daha 1-2 gün önce "aradaki fark önemli değil. deniz kimi istiyorsa önünü açarız." demişti.

  kartal denen şahıs biz daha fazla vermemize rağmen fener'e sattı oyuncusunu.

  ayrıca kendisi yabancı sınırına şiddetle karşı birisidir. inter'i erciyesspor'la kardes takım yapmış bir adamdan zarar gelmez. ha deniz tercihini yanlış kullanır onu bilemem. ama misal bedir rize başkanı olsa muriqi bizdeydi.