• 1156
  https://www.instagram.com/...b_button_share_sheet

  yayıncı kuruluş ve izleme ile ilgili söylediği tüm sözlere katıldığımı belirtmek isterim.

  şu an ssport youtube kanalı ve trt sayesinde premier lig maçlarının pek çoğunun özetini izleyebiliyoruz. futbol kalitesi ve tempo farkından bahsetmeye gerek bile duymuyorum.

  ligi "saklamaya" devam ederseniz, şu an küçük olan ileride büyüyecek olan çocukları galatasaraylı, fenerbahçeli ya da x kulüplü yapamazsınız. ülkemizde oynanan kötü futbolun üzerine bir de görüntüleri saklama, paylaşmama ve izlenilmemesine sebebiyet vermenin yarattığı sıkıntılar daha büyük olabilir.

  modern çağın insanı her şeye rahat ulaşabilmeyi ve ulaşamadığı şeyin üzerinden vazgeçmeye hazır. yayıncı kuruluş olarak bu tarz bir karar aldıysanız ve bu uzun süreli olacaksa daha kötü sonuçları olabilir.
 • 1158
  beinsports eleştirisi üzerine sosyal medya'da kendisine yapılan bir haksızlığa şerh düşmek isterim. "digitürk'te çalışırken neden bunu eleştirmiyormuş?" tabii kişi kendinden bilir işi misali, bu soruyu soranlar bugün eleştirdikleri kişiler tarafından mamalanmaya başlasalar söylem değiştirecekleri için, yahut her geçen gün daha da yozlaşan memlekette bu durum kanıksandığı için herkesi öyle sanıyorlar, toroğlu da kesin böyle yapmıştır diyerek sallıyorlar.

  evet, toroğlu digitürk'te uzun seneler görev yaptı. o dönemki hemen her programını izlemişimdir, sonuçta öğrenciyken futbola daha çok vakit ayırabiliyorduk. kendisinin yayıncı kuruluşta maraton programını yaparken de özetlerin diğer kanallara yeterince verilmemesinden çokça şikayet ettiğine, bu durumu eleştirdiğine. şahidim. cümleleri bile hala aklımda (erman toroğlu'nun hararetli konuşma tarzıyla okuyunuz.)
  "a'bi malı göstereceksin malı... malı neden saklıyorsun? adam malı görecek, beğenecek, "hee bu güzel" diyecek ki tamamını alsın. malı saklarsan satamazsın ki..."