resim
Erik Botheim
Takım:Salernitana
Mevki:Santrfor
Yaş:22
Boy:1.85
Uyruk:Norveç
 • 84
  galatasaray’ın şiddetli şekilde istemesini pek anlamlandıramadığım forvet.

  botheim’i getirir ve ondan kar edebiliriz. evet bu bir senaryo, ihtimal dahilinde. aksi de mümkün ama orayı geçtim. saha içinde botheim galatasaray’ı üst seviyeye taşır mı ben ona bakıyorum. bence taşımaz. bunlar unpopular opinion normalde botheim çok iyi uçar kaçar, genç topçu, scouting falan demem lazımdı ama bence kazın ayağı öyle değil.

  oyuncunun bütün golleri kutu içerisinden. bodo dışında dikiş tutturduğu bir yer de olmamış. ne çok güçlü, ne çok teknik ne de flaş bir bitirici, her şeyden biraz biraz olan kutu golcüsü. bodo’da tıkır tıkır işleyen sistemde final toplarını gol yapmış. roma maçında falan sükse yapmış malum. bu oyuncu türkiye ligi’ne gelirse rakiplerde cornelius, weghorst ve fb’nin sörloth kovaladığı konuşuluyor, bu rakip forvetlere keşke bizde de olsa diye bakarız. yine kavga kaos başlar, botheim’in sistemsizlik yüzünden oynamadığını iddia edenler ve botheim’in kötü topçu olduğunu iddia edenler arasında.

  botheim ölü bir maaşa gelecekse gelsin ama gelmezse niye gelmiyor falan demem. yaş ve maliyetinden bağımsız joao pedro’nun galatasaray’ı çıkaracağı hücum seviyesi ile botheim’in vaat ettikleri arasında çok fark var örneğin. birisi bağırıyor ben ligi sallayacağım diye. oyun tarzı, bitiriciliği falan üst düzey. botheim’de ise göklere çıkarılan bir parıltı göremedim. (iki topçunun birbirinin muadili olmadığını biliyorum sadece örnek olsun diye belirttim)
 • 85
  gündemimizdeki isimlerden birisi. erden timur bu yönde beyanda bulunmuş.

  oyuncu iyidir kötüdürden ziyade, anthony modeste’de abdürrahim albayrak’ın çığlıkları aklımızda; “alırdık almasına ama fifa bizi süründürür.” sonra o modeste köln’e gitti.

  performansı iyi kötü tartışılır ama ciddi bir yaptırıma maruz kalmadı. geçen sene de formsuz bir dizi serüvenin ardından 23 gol atarak köln’e ciddi katkı verdi.

  şimdi botheim içinde benzeri hikaye söz konusu. bu sebeple geri adım atıyorsak anlamsız. çünkü bu konularda hep oyuncudan yanadır mahkemeler. dolasıyla almak isteğimiz varsa ve koşullar uygunsa acaba fifa düşüncesinden sıyrılmak gerek. sonra kaçan trenin arkasından bakıyoruz.

  unutulmamalı ki serie a ya da türevi liglerde nal toplayan cornelius geçen sezon büyük katkı verdi. bu ligde güçlü forvetler her zaman iş görür. hele ki yaşı botheim gibi de gençse.
 • 87
  kadrosunda yabancı sınırına rağmen diagne, muhammed, gomis gibi 3 yabancı forvet bulunan takımın bu oyuncuyla ilgilenmesi saçmalık. şu 3 forvetten 2 tanesini gönderip alırsın anlarım ama bu 3 forvetin gitme ihtimali düşük, hadi diyelim muhammed gitti yerine bu arkadaş geldi, olur mu? yine olmaz. takım zaten ne yapacağı belli olmayan kapalı kutu oyuncular ile dolu, gidip yine taraftarın ve fmcilerin gazı ile norveç dışında kalitesi kanıtlanmamış adamlar ile görüşülüyor. paşam yıllık 2.5 milyon euro istiyormuş, tek sezonluk bodo performansına güvenip 2.5 milyon euro maaş istemek bu ne cesaret yiğidim... yönetim ille de bu arkadaşı alıyorsa yıldız olarak değil kendini ispatlamaya çalışan oyuncu kontratı ile almalı o da bizim takım için max 750k-1 milyon euro.
App Store'dan indirin Google Play'den alın