• 3761
    hocayı artık galatasaray'ın başında başantrenör olarak görmek istemiyorum açıkçası. niye? çünkü hocayı harcarız, çünkü hocaya hak ettiği bütçeyi ver(e)meyiz, çünkü oyunculara yine maaş öde(ye)meyiz ve koçu yine zor durumda bırakırız, çünkü tarikat peşinde koşan birinin önderi olduğu taraftar grubuna güven olmaz, üzerler hocayı.

    ergin hoca şu an tam da olması gereken yerde, hak ettiği şartlarda ve hak ettiği organizasyonla birlikte. o, "yuvam" dediği efes'te mutlu, biz onun mutluluğuyla mutlu, benim için bu kâfi. ergin hoca zamanı geldiğinde bu kulüpte bir pozisyonda görev alacaksa bu pozisyon başkanlık makamı gibi bir makam olmalı, olmadı üst seviye bir yönetici olarak kulübümüze hizmet etmeli.

    türk basketbolunun gelmiş geçmiş en önemli spor adamlarından biri. aydan siyavuş ve aydın örs'le birlikte türk basketbol tarihine adını büyük puntolu harflerle yazdırdı bana kalırsa, çoktan yazdırdı hem de.
  • 3763
    (bkz: ne dediler/#2888594) aklı başında ve adaletli bir insanın ne demesi gerekiyorsa onu söylemiştir. ancak kendinden ve menfaatinden başka hiçbir şey düşünmeyen bir insan topluluğunun arasında olunca süper kahraman gibi gözüküyor. ekonomi çökme noktasına gelmişken, insanların yaşam kayıpları sadece istatistiğe eklenen bir rakam olmuşken, ligin tescili, liderini, avrupaya gideni konuşmadığı için kendisine teşekkürü bir borç bilirim. kendisini, kariyerini sonuna kadar galatasaray basketbol takımının başında görmek isterim.