• 3459
  galatasaray efsanesi olmanın bazı kritik kuralları vardır. ne kadar profesyonel olsan da galatasaray efsanesinin bazı sınırları vardır. hagi gibi, tugay gibi, hasan gibi, melo gibi, imparator gibi. hatta başka ezeli rakiplerimizin efsaneleri için de geçerlidir bu bazı kurallar. örneğin volkan gibi, alex gibi, tuncay gibi.

  bu kurallar nedir, bu kurallar basittir ama en önemlilerinden biri böyle bir poz vermemektir.
  https://pbs.twimg.com/media/CbHYxhQWIAIudFP.jpg

  ergin ataman iyi bir koç olabilir, galatasarayı çok sevebilir, mükemmel bir profesyonel olabilir ama asla galatasaray efsanesi olamaz.
 • 3462
  beşiktaş takımında başantrenörlük yaparken beşiktaş t-shirt'ü giymesinden dolayı eleştri alan efsane koç.

  o beşiktaş'ı o sene şampiyon yapıp euroleague bileti aldı, euroleague oynamayı reddedip galatasaray'a imza attı bunu konuşun. illa bir fotoğraf atacaksanız kızılyıldız deplasmanında salona çelik yelekle girişinin fotoğrafını konuşun.

  elbet bir gün buluşacağız koç, o zaman sucukçuların nerelere gideceğini çok merak ediyorum.
 • 3468
  kendisi besiktas’ı büyük takım olarak görmediginden formasını giymekte de bir engel görmemis. ben olsam ben de giyerdim. besiktas lan bu. ezeli rakip falan degil, türkiye’nin inter’i.

  sen juventus olarak inter’i ne kadar ciddiye alabilirsin?

  galatasaray'a büyük basarılar yasatmıs koctur. o olmasa türkiye ligi sampiyonlugunu nah alırdık en basta.
 • 3470
  ultraslan denen utanç kaynağı, paraya aşık, suç örgütünün tavuğuna kış diyip, hakettikleri muameleyi yaptığı için sürekli saldırıya uğrayan galatasaray efsanesi. gerçek galatasaraylı. modern zamanların tek bayrak adamı.

  ultraslan denen köpek sürüsü bir şeye düşmansa basit bir düz mantıkla o şey iyidir.

  ergin ataman sadece efsane değil, aynı zamanda gerçek imparatordur. asla nefsini galatasaray'ın çıkarlarının üzerinde tutmamıştır. bu konuda başka da bir örnek yoktur. eksik yazdıysam lütfen düzeltin.
 • 3472
  şimdiden karalama kampanyasına maruz kalmış önümüzdeki sene galatasaray'a koç olarak gelecek seçim tarihlerinde yine değişiklik olmazsa 10 yıllık üyelik süresi dolacağından 2027'deki galatasaray başkanımızdır.

  ve evet galatasaray efsanesidir zira galatasaray'dan bir başka ezeli rakibimize gitmemiştir. küçüklükten beri galatasaraylıdır, bize üstüne para vererek hizmet etmiştir, bizi türkiye ve avrupa şampiyonu yapmıştır, sürekli feneri yenmiştir, tek başına türk telekomla birleşmeye çalışmış, tek başına sponsor bulmuştur, tek başına federasyonla, medyayla ve can topsakalla mücadele etmiştir. parasız çalışmayı kabul etmiştir. profesyonel hayatında bize ihanet etmemiş bilakis edenlerle mücadele etmiş, maddi sıkıntılara göğüs germiş ve başarılı olmuştur.

  ezcümle eğer ergin ataman galatasaray efsanesi değilse gündüz kılıç ve ali sami yen dışında başka herhangi bir galatasaray efsanesi yoktur!!!
 • 3473
  galatasaray efsanelerinden biridir.

  yönetim sanki en başından beri koç olarak kendisini takımda tuttu da, beşiktaşa gitmeden evvel aklına geldi ve takımın başına geçirmek istedi de, adam gitti beşiktaş la çifte kupa kazandı. yani ergin ataman efes'ten yetişirken, siena ile final four hedeflerken, gs yönetminin haberi bile yoktu, gs bonus kredi kartı kullanan koçtan. ta ki bizi eleyip türkiye basketbol ligini bjk ile kazanana dek.

  oktay mahmudi de ergin ataman da sadece genç nesil galatasaray taraftarının basketbola ilgisini arttırdığı için bile galatasaray efsaneleridir. siz kabul eyleyin ya da aksini iddia edin. şu an basketbol başlıklarına yazılar yazmanızı bu adamlar sağladı. hem de senede 40 milyon euro'luk ülker ve doğuş sponsorlukları bulunan fb basketbol takımına rağmen.
 • 3474
  efsane
  kendisinin kod adı budur....bjk tshirtü giymesi zerre umrumda değildir...bjkyi hiçbir zaman ezeli rekabette kendimize rakip olarak görmedim görmeyeceğim....aynı başakşehir ve trabzonu görmediğim gibi....
  kendisini efsane yapan ise fener derbilerinde havaya kalkıp inen o balyoz gibi iki adet yumruktur ki seyircisiz de olsa 6 kişilik takım kadrosu da olsa kafalarına inmiştir....
  bazı insanlar istiyor diye takımdan zorla ve hile ile takımdan uzaklaştırılmıştır ki o uzaklaştıran fenerli kendisinin yerine bjknin öz evladını bize maruz bırakmıştır....
  gün olacak herkes evine döner hocam...
  not:oktay mahmuti hocamın kalbimizdeki yeri ve sevgisi farklıdır...galatasaray taraftarına unutulan bir şubeyi tekrar hatırlatmıştır....
  edit:mobilden yazınca kelime hataları olmuştur özür dilerim...
 • 3476
  ultraslan'ı eleştiren galatasaray sözlük yazarının kendisini sevmese de saymaması eşyanın tabiatına aykırıdır. ultraslan mensubu ile gs sözlük yazarının arasındaki en önemli farktır...

  ultraslan ile alakalı ne şikayetiniz var hepsinin misliyle fazlasına maruz kalmış galatasaraylının adıdır ergin ataman...ultaslan-gs sözlük ayıracıdır ergin hoca..!