• 2149
    19 ekim 2018 galatasaray bursaspor maçında da golünü atmayı becermiş, elimizde ki tek forvettir. yapamadıkları ile beni de sinirlendirse de başka forvetimiz yok, beyler hiç yok. adam oynadığı ilk maçta iki pozisyona girdi ve birini gol yaptı. kendisini sonuna kadar desteklememiz gerekiyor. santrafor meziyetleri bazı anlarda zayıf kalsa da bile gol atabiliyor, şu durumda kendisinin performansı çok önem kazandı.
  • 2150
    (bkz: 19 ekim 2018 galatasaray bursaspor maçı)

    1-0 gerideyiz. 77. dakikada gol atıyor, maç 1-1 oluyor. ilginç bir sevinme hareketi yaparak tatlı tatlı koşuyor. golü attıktan sonra drogba yahut elmander olsa hemen topu alıp santraya götürürdü. işte kendisinde olmayan şey budur.

    ayrıca maçtaki tek olumlu hareketi gol vuruşu. bunu donk da yaptı antalya deplasmanında. yahu bir top stop et, kanata indir. kalçanı daya, rodriguez’e bir pozisyon hazırla. tamam santrfor transferi yapılmadı da formanın hakkını biraz ver boğuş yahu. o fizikteki bir adam çok üstün hız ve kıvraklık gerektirmeyen bir kaç hareketi yapamaz mı? messi ol demiyoruz, biraz rakibi silkele. az boğuş, istasyon ol.