• 220
  galatasaray’ın gelecek yıllardaki en büyük başkan adayı. ben tecrübe kazanması açısından dursun’un yönetiminde olmasını isterdim ama çekilmişse de mutlaka rasyonel bir sebebi vardır. dursun şu riva florya kemerburgaz ve ali sami yen oteli işlerini halletsin de bir daha uğramasın buralara. zaten yaşı da az değil. zira eşref falan başkan olursa o araziler 3 kuruşa peşkeş çekilir, kemerburgaz falan da yapılmaz hayatta. oteli de satacağını söylüyor zaten. tam fecaat yani. herneyse işte.

  şu dursun’dan sonra da bayrağı erden timur alsın zira bizde vizyoner dediğimiz başkan adaylarının parası yok, parası olan başkan adaylarının da ‘parayı ben vermiyor muyum ulan’ diyerek yapmadığı saçmalık yok. sürekli bi yokluk içindeyiz dikkat ederseniz. ya paramız olmuyor ya da vizyonumuz. işte bu ikisini aynı potada eritebilecek bir sen varsın erden bey. hayırlısıyla inşallah bir gün bu kulübe başkan olursun.
 • 221
  galatasaraylılığını sorgulamayacağım ancak iş hayatını sorgulamamız gerektiğini düşünüyorum. bu yüzden dolaylı olarak ileride olası galatasaray başkanlığını sorgulamamız gerekiyor.

  sağlam reklamı olan ama içi boş projelerle dolu bir şirketin sahibi. umarım vatandaşı mağdur etmez.

  not: sadece sorgulanması gerektiğini belirtiyorum. bir ara sezgin baran korkmaz için ne övgüler duyuyorduk. dikkatli olalım.
 • 222
  az önce burhan can terzi yayın odasında anlattı olayı. barış nane ve erden timur basketbolda kurulan yapıda başroldeymiş. barış nane ve birkaç kişi dursun özbek'in ofisine gidip metin öztürk'e fazla taviz verildiğinden bahsediyor. yaşanan tartışma üzerine dursun özbek, ben birleşmeden yanayım ne yapayım diye bu kişileri ofisten kovmuş. bunun üzerine de erden timur listeden ayrılmış. söylenene göre insani yönü ağır basan ve çizgileri olan biri olduğu için etkilenmiş. camiada bazı kişilerin araya girip ikna etmeye çalıştığı söyleniyor. ama tekrar dönüşü zor olurmuş.
 • 223
  söylenenlere göre dursun özbek'in ekibine girmekten vazgeçen iş adamı.

  cayma sebebi metin öztürk adlı şahsa fazla taviz verilmesiymiş. dursun özbek'in ne denli kötü bir yönetici olduğu daha seçilmeden belli oluyor. bir ekip kurmaya çalışıyorsun ama ne bir toplantı var ne bir konsensus var... üstelik fikir alışverişine de kapalı, ben ne dersem o olurculuk. hiçbir şey bilmesem bile 1 ay önce başkan adayı olmasına rağmen şimdi yönetim kurulu ekibinde yer alacak kadar vizyondan yoksun olan birine karşı erden timur'u üzmezdim.

  aralarında geçen konuşmaların da bahsedildiği kadar avamca olduğundan eminim.. inşallah kulüpte iyi giden tek şey olan basketbol şubesi yara almaz bu süreçten; çünkü dursun özbek tarzı idarecelerin olduğu süreçlerde ilk önce basketbol, voleybol gibi şubeler batıyor. şu sıra türkiye şampiyonluğu hayali kurarken seneye bu zamanlar kümede kaldığımıza şükrederiz.
 • 227
  dursun ağa ile kısa sürede tartışıp yol ayrımına mı gidecekler yoksa mevcut galatasaray cemiyetinde gayrimenkul anlamında en tecrübeli iki isim olarak cimbomu borçsuz, harçsız bir duruma mı sokacaklar çok merak ediyorum. sportif aş görevi ile başarılı işlerde yaparsa muhtemelen camianın en güçlü ismi haline bile gelebilir. umarım olumlu senaryo gerçekleşir ve 2025 yılında efsane başkan olarak görevi devralır.
 • 228
  nef'in ceo'su olan iş adamı.
  kendi açısından 11 haziran 2022 seçimleri için akıllılık etmiştir. ancak, buradaki temel sorun dursun özbekten ziyade metin öztürk'ün olacağı kanaatindeyim, ki kendisinin güven veremediği malum. lakin, eğer bu üçlü bozulmazsa (ki bozulur gibi duruyor), gayrımenkullerin de işletilmesi eğer başarılı biçimde gerçekleşirse bir sonraki seçimin başkan adayı kendisi olur. camia da ismi üstünden ittifak edebilir.