• 1317
  kendisi bu kulübe o kadar büyük zararlar verdi ki. sadece kalitesizliği ile değil, arkasında bıraktığı izlenim ile de.

  sırf bu insan ** yüzünden ismail gibi 3. lig seviyesinde bir kaleci bile insanların gözüne iyi geldi.

  şaka gibi ama bu adamın son model spor arabası var florya çimlerinde sevgilisi ile gezdiği. bu adamın real madrid ile şampiyonlar ligi maçı oynamışlığı var.

  ve bu adam bir kalecinin en verimli yıllarının başlangıcından bizden aldığı milyonlardan sonra tam bir yıldır amatörde bile kulüp bulamadı.

  söylenecek çok şey var ama kendsi üzerinden para cukkalayan herkesin boğazından gelsin demekten başka yapacak bir şey yok.
 • 1320
  başkalarını suçlamaya hiç gerek yok. iğneyi kendimize batırıp, çuvaldızı başkalarına batıralım.

  kendisinin kadroda olduğu zamanları hatırlıyorum da, taraftar baskı yapmıştı. yok galatasaray kadrosunda bulunan adam bu kadar düşük maaş mı alır da, sözleşmesi en az şu kadar olmalı da. eee noldu sonra, taraftar baskısından dolayı yeni sözleşme yapıldı. bu herif de o sözleşmeyle aldığı arabasıyla florya çimlerinde boy gösterdi. burada kabahatli kim oldu şimdi? bu noktalara gelmesinde taraftarın payı mı yok hiç? geçin arkadaşım. arabayla çimde şekil yapmak yanlış olabilir ama bu imkanı bu yeteneksiz arkadaşa sağlamayacaksın sen de. o yolların açılmasına katalizör etkisi yapmayacaksın.