• 113
  2002 senesinden itibaren 6-0'a ithafen her fırsatta iki eliyle 5+1 işareti yapan fenerlileri, 2.5 sene sonra kupa finalinde 5-1 yenmemiz.

  fakat hep içimde uktedir, biz bunu pazarlayamadık be arkadaş. o zamanlar genç halimizle msn'de takılırken arada antifb veya ezikfb.com muydu .net miydi artık hatırlamıyorum. oraya girip malzeme arardık. maçtan sonra eliyle 5+1 yapan iki fenerlinin fotoğrafını alıp altına sarı lacivert renklerle 'falcı büyücü kulübü işte, skoru önceden bilmişler' yazmışlardı.
  falcı büyücü olayı da kadıköy'deki büyü skandalına ithafen söyleniyordu, haber bültenlerinde geçiyordu, pankartı bile vardı yanlış hatırlamıyorsam.

  olaya geri dönelim, bu eliyle 5+1 yapanlara kupa finalini hatırlatabilecekken tamamen ezildi bizim elimizdeki avantaj. dünya ayar tarihine geçebilecek nitelikte bir durumu öylesine salıverdik. kulüp storelarda 'damattan geline 5i 1 yerde' tshirtleri bastırdı ve onunla kaldı. 5i 1 yerde yerine el hareketiyle 5+1'i üstlenseydik bugün beyninde 5+1 iq bulunan el hareketi yapan neslin doğmasını engelleyebilirdik.

  zaten entry sayılarına bakınca, neden kullanamadığımız da belli oluyor:
  170 - (bkz: 6 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray maçı)
  117 - (bkz: 11 mayıs 2005 galatasaray fenerbahçe maçı)

  maçı camia olarak umursamamışız resmen. ha onun yerine tonlarca avrupa zaferimiz var tabi orası ayrı. ama haftaya kadıköy'deki kazanamama serisini bitirecekken binecekleri tek dal 6-0 kalacak. onu da nasıl bitiririz diye düşünürken bu maç geldi aklıma. etkisiz bırakma fırsatımız vardı 2005'te, ama o fırsatı teptik biz.

  ek not: bugün kulüp 5i 1 yerde tshirtü üretse cinsiyetçi diye linç edilir herhalde, iyi ki 2005'te takmışız takımızı.