• 32
  son 7 maçtır gol atamayan (birinde sarı kart cezalısıydı) forvet oyuncusu.

  samara'nın boktan bir takım olduğunun altına çizeyim. devre arasında bizimle adı anılırsa bu istatistik üzerinden gömülebilir. çok normal tabi..

  neyse, geleyim söyleyeceklerime.
  bizim bu arkadaşı alacağımıza inancım hiç yok. neden yok? söylentiler 7,5 milyon euroluk ön protokol yapıldığını söylüyor. kimi satacaklar da bu parayı bu gencoya verecekler merak içindeyim!

  belhanda satılsın diye oynatılıyor-muş. takımın tel tel döküldüğü, sakatlanmayan bir allah'ın kulunun kalmadığını düşünürsek sanırım kas sakatlığı yaşamayan tek oyuncu belhanda. ama her an darbeye bağlı bir sakatlık yaşayıp, ocak operasyonu için satılamayacak noktaya gelebilir.

  samara şu an sondan ikinci sırada... sobolev durunca onlarda duruyor geyiği yapmayacağım. ural'a bile yenildiler. öyle kötü bir takım.

  dejan radonjic oyuna girdikten sonra 4-4-2 ye geçtiler. iki tane kule ile oynadılar 2-2'ye geldi maç ama öyle kötü bir kaleci var ki kalelerinde halı sahaya çağırmazsın...

  son 7 maçta bir galibiyet bir beraberlik alıp 5 maç kaybettiler. 4'ü üst üste.. samara küme düşer. onu da not düşeyim. ha bu kadar kötü bir takım bile eli yüzü düzgün hücum ediyor... sobolev leipzig'e daha çok yakışır...