• 22346
    başlığı altına 5 ekim 2019 gençlerbirliği galatasaray maçının olduğu gün girilen yaklaşık 200, ve bugüne kadar girilen yaklaşık 400 yorumun azımsanamayacak bir kısmının whatsapp üzerinden algı yönetimi amacıyla organize olan bjk, fb taraftarları ve koç holding parasıyla tutulmuş fb'li troller olduğunu düşündürten gs futbol takımı teknik direktörü.

    böyle düşünmeme yol açan en önemli sebep, sert eleştirilerin okuyabildiğim kadarıyla önemli bir kısmının terim'in zaten kabul ettiği hataları papağan gibi tekrar edip durmaları. yapıcı eleştiri getirenlerin, derinlikli analizler yaparak daha önce bahsedilmemiş konulara parmak basanların, samimi olarak yapılan hatalardan rahatsız olanların eleştirilerini saygıyla karşılıyorum ama pek çok yorumdaki üslup ve içerik bende bu sorgulamaya yol açtı.

    sözlük moderasyonunun sahte hesap tespiti konusunda yenilikçi ve güvenilir yöntemleri araştırıp uygulamaya alması yakın gelecekte elzem olacak.

    ben fatih terim'in ocak ayını beklemeye gerek kalmadan eldeki imkanlar doğrultusunda takımın performansını yükselteceğine inanıyorum. geçmiş başarıları ile bu krediyi fazlasıyla hak ediyor.