• 16525
  kendisinin açıklamasına göre; 'gece kulübünde herhangi bir şahsa saldırıp burnunu kırmak, ardından saatler sonra belinde silahla etrafındaki kuyruklarıyla beraber hastane basıp ateş etmek ve racon kesmek' yapılan anlık hatalar. ülkemizin adalet sistemini tartışmaya benim bilgim yetmez fakat alkollüyken araba kullandığı için bir polisimizi katleden vasıfsız bir yönetmenin oğlu, kan parası ödeyip tekrar aramızda geziyorsa arda'ya madalya verilmediği için şükrediyorum. arda turan çok yetenekli ve başarılı bir futbolcuydu, galatasaray'dan giderken onun adına çok mutlu olmuştum aynı zamanda da hocamızla çalışamadığı için çok üzülmüştüm. ancak kendisi her geçen yıl kendisinden nefret ettirmeyi başardı. (kendisini ilk 3 gün ben de savundum) *

  bir kadına sözlü taciz davasından aklandım diye etrafa ayar vermeye başlayan arda'ya; 65 yaşında gazeteciye küfürler savurup yumruk atmak, mevcut davada aldığı cezaların sebebinin, sahada hakeme sizi öldürmek lazım demenin ve de başkalarıyla birleşip bir insanın kuyusunu kazmanın da ahlak dışı olduğunu birilerinin anlatması gerekiyor. kadınlara laf atmıyorum ama hastanede silah sıkıyorum, gece kulüplerinde burun kırıyorum, iki katı yaşındaki insanlara saldırıyorum diye sağa sola had bildirmek de tam senin kibrine yakışıyor sevgili arda.

  son olarak kendimce bir manşet veriyorum: "mahkemenin kararı komik ve kötüydü ama napalım mahkemelerimize saygı duyuyoruz."

  https://www.instagram.com/p/B2Q8cooHVvu/

  https://www.sozcu.com.tr/...n-tl-varmis-1431028/

  https://www.haberler.com/...etti-8426904-haberi/ (kibirli ve öfkeli)

  http://www.hurriyet.com.tr/...akan-sozler-40832933

  https://www.fanatik.com.tr/...lifi-komikti-1222746