• 5864
    malumunuz 1 eylül 2019 fenerbahçe trabzonspor maçında dakikalarca trabzon kalecisi uğurcan çakır için "uğurcan ananı g.... s...." diye fenerbahçe tarafından küfürler edilmişti.

    verilen ceza bazı tribünlerin 1 maçlığına elektronik biletlerinin askıya alınması şeklinde oldu. https://www.61saat.com/...li-oldu-h674848.html

    bu sebeple kendilerinden ricam güzel bir organizasyon yapıp. her maç belirli bir tribünün 90 dakika boyunca aynı şekilde ali koç ve nihat özdemir'e iyi dileklerini iletmeleri. her maç sadece bir blok ceza alarak bunu uzun süre devam ettirebiliriz diye düşünüyorum. sonuçta cezası sadece 1 maç değil mi? fener taraftarı edince 1, biz edince saha kapama olacak hali yok. ya da uğurcan'ın annesi ali koç ve ya nihat özdemir'in annesinden daha kıymetsiz değil ya, öyle değil mi? gözaltı yok, tutuklama yok, 6222 sayılı yasa devreye girmiyor. 1 maçı da arkadaşlar evinde izleyiverir, hem zaten sesleri de kısılmış olur, dinlenirler.

    edit: yukarıdaki cümleleri kurduğum, kurabilecek hale geldiğim, böyle seviyesiz bir öneri verebilecek kadar düştüğüm için kendimden tiksiniyorum ama bir organizasyon bu kadar adaletsiz, bu kadar taraflı yönetilmez ki be kardeşim. kanun ve kuralların uygulanmadığı yerde, niyet okuyarak ceza verildiği yerde maalesef anarşi doğuyor.