• 719
    (bkz: 18 ağustos 2019 konyaspor ankaragücü maçı)*

    rayting oranını çok merak ediyorum şu bkz ile verdiğim maçın. beinsports zarar ediyorsa böyle maçları canlı yayınlamak zorunda olduğu için ediyor. eminim pazarlıkların bir bölümü canlı yayınlarla ilgiliydi.

    e kardeşim bak senin liginde şöyle her hafta 4 maç oynanıyor. sen zarar ediyorsun hala futbol ile ilgili bir istek bir manifesto yayınlamıyorsun. ilk madde olarak ekle yere yatıp süre çalan takımın çaldığı dakika kadar milyon lira ödeme yapmayacağım de üstüne de 0-0 biten maçlara ödeme yapılmayacak de bak bakalım neler neler oluyor.

    ancak oturun galatasaray alehine çalışın, ali koç ile ortaklıklar yapın. futbolu güzelliştirecek hamleler yapsanız herkes müptelası olur süper ligin. ama nerdeeee... ancak lig şampiyonunun marka değerini azaltacak, önünü kapatacak şeyler yaparlar.

    futbolun süperleri 2019 gibi bir rezaletten sonra hala daha bir özür dilemediler. ligin en çok taraftarı olan en başarılı kulübüne böyle bir ödül gecesinde ödül vermediniz. neyinize sizin yayıncı olmak gidin limon satın. onu da beceremezsiniz eminim.