• 7189
    alternatifi bol muhtesem bir kadro kuruldu. takımın basinda muhteşem bir teknik adam ve ekibi var. kulübün basinda kulübün menfaatlerini dusunen bir başkan ve yönetim var.

    son iki yılın sampiyonuyuz. şampiyonlar ligi'nde dünya devleriyle mücadele edeceğiz.

    rakiplerin durumu ortada. kadro kalitesi olarak da planlama olarak da bir hayli gerimizdeler. bizim her mevkide alternatifi bol bir kadromuz mevcutken onlar daha ilk onbire yapılması gereken transferleri yapamadilar ve bu açık bir iki transferle kapanacak gibi de degil. bizim elimizde diagne gibi gol rekoru kırmış bir golcü varken falcao için uğraşıyoruz rakibin tek golcüsü var, o da sakat. bizim üç solbekimiz varken rakibin tek solbeki sakat. biz geçen sezon başı bonservisleri 30 milyon eurolari gormus futbolculari nerdeyse bedavaya kadroya katarken rakip en iyi futbolcusunu lille'e satiyor.

    sponsor,tesisler vs gibi konular hariç hiç bir eleştiriyi ciddiye almıyorum. o kadar düşmanımız varken bir de bu ergen sürüleri veya menfaatciler ve bu menfaatcilerin kuyruğuna takılmış sözüm ona galatasaraylilar eklense çok mu?
    durumlar bu kadar guzelken galatasaray taraftarı tüm bunlardan keyif alir ve her koşulda futbolcusuna, teknik adamına ve yöneticisine destek olur.