• 13160
    ligin başlamasına 3 gün kalmasına rağmen forma sponsoru bulunmamasını, g.saray seviyesinde olmayan malum forvetin gönderilmesini, haftalardır peşinde koşulan, ve iyice döngüye giren falcao transferinin bitmesini ve forvet transferinden daha önemli olan 6 numaranın alınmasını istediği için haklı olarak eleştiri yapanların yangıncı, şucu bucu ilan edildiği sözlük.

    kimse olm falcaooo diye sağda solda hava atma derdinde değil arkadaşlar. bu taraftar bu filmi daha önce izledi. 3 kulvarda tek forvetle oynayan bir takıma şahit oldu. fernando gönderileli günler olmuş sen hala yerine adam almamışsın. hadi diyelim forveti sonra 6 numarayı takıma aldın, bu topçular takıma uyum sağlayacaklar mı bilmiyorsun. fiorentina gibi takım kamışını sallaya sallaya orta sahanı geçmiş, defansın her aldığı topu muslera'ya göndermiş ve sen aynı sezon fiorentina ve ondan güçlü takımlarla şampiyonlar liginde oynayacaksın. yönetim transferde çuvallayacak (bence öyle görünüyor) ondan sonra titremeyeceksin. yok ya.

    bu insanlar sözlüğü becerme derdinde değil arkadaşlar. bu insanlar haftalardır bir forvet için "güzel abim yok mu bi falcao" diye monaco'nun kapısında bekleyen galatasaray'ın vizyonunu ve itibarını düşünüyorlar. bir forvet için mimarına gazetecisine duyumcusuna malzeme olan galatasaray'ı düşünüyorlar. tamam transfer sezonunun bitmesine 18 gün kaldı. evet hala daha zamanımız var. belki bunları söylemek için erken. ama transfer sezonu başlayalı da günler oldu. sen bu kadar zamanı falcao'nun peşine takılıp da, alternatiflere yönelmeyip tüketirsen işte o zaman bu taraftarın eli ayağı titrer. günlerdir ya forvet alamazsak, ya şampiyonlar liginde ballı kura gelmezse, ya madara olursak diye endişeye kapıldık. bu forvet transferi bizim için ekmek ve su kadar önemli. kimse de millete hava atma, şekil şukul yapma derdinde değil. biz fikri hür vicdanı hür galatasaraylılarız ve bu takımın menfaatini ve iyiliğini düşünüyoruz.

    eğer siz kendini tatmin etmek ve bahanelerin arkasına sığınmak istiyorsanız, ffp, setılmınt agrımınt gibi kavramları sık sık kullanıp, yaa size dursun müstehak moruk diye ortada gezebilirsiniz.

    edit : mustafa cengiz yönetimini hatalarına rağmen destekliyorum. istifaya çağıracak kadar kör değilim. ama şu 18 günde gerekli takviyeleri yapmazlarsa hem kendi halleri hem bizim halimiz yaman.