• 3232
  eleştiri yüceltir, eleştirmek haktır, eleştirmek, eleştirme, eleştir..
  nerde ufak bi falso olsa da ordan girsek amiyane olarak yapıştırsak, gömsek diye bekleyen taraftarlarımız var.

  kusura bakmayın lügatım, edebiyatım çok iyi değildir ama bir şeyi bilirim bu hayatta kendim daha iyisini yapamayacağım veya tam olarak vakıf olmadığım konularda insanları, yaptıklarını, eleştirmem.. eleştirilebilir belki de burdaki boyut gömme derecesinde..

  söylediğim gibi yazmayı pek sevmeyen bi yazarım fakat üyelikten önce de hep takip etmişimdir sözlüğü, mübağala olacak belki ama askerlik süreci hariç okumadığım başlık yoktur belkide. ama bu kadar eleştiri olunca ki gömme derecesinde keyfim kaçıyor okumak istemiyorum bazen kendimi galatasaray sözlük değil de başka platformda zannediyorum yazılanların ağırlığını gördükçe.

  abdurrahim albayrak, benim sizin gibi has galatasaray'ı bi abimiz. sadece profesyonel olma derecesinde duygularını kontrol etmekte zorlanıyor. falcao transferinde o pozdan sonra bence imzalar atılacaktır. o da en az bizim kadar heyecanlandığı için o poz basına yansımıştır. evet haklısınız bizim duygularımızla beklentimizle biraz oynamıştır bu durum ama klübü için bu kadar emek verdiğinden emin olduğu(m/n)uz biri için de biraz daha basit ve sade dilde yorum yapmak daha uygun olur gibi.

  bu genele karşı olan bi görüşümdür, konunun denk geldiği yer burasıdır.