• 7177
    11 ağustos 2019 fiorentina maçından sonra moral motivasyonu kırılmış taraftardır. iki gündür hem sözlükte hem sosyal medyada takıma, hocaya, futbolculara, yönetime ( özellikle albayraka ) yoğun sitem ve eleştiri yazıları okuyorum. büyük çoğunluğuna katılıyorum. en çok desteklediğim eleştiri plansızlık. gerçekten ben artık herhangi bir planımızın olmadığına inanıyorum. doğaçlama gidiyoruz. neyse benim taraftara söyleyeceklerim başka bir şey var.

    eğer ki fiorentina maçında iyi sinyaller vermiş olsaydık yada fiorentina zayıf performans gösterseydi üzerinede berabere falan bitirebilseydik bugün fernando’nun yerini niye dolduramadık, iki yıldır düzgün santrafor alamadık, sahada belli bir planımız yok, albayrak transferden ne anlar gibi eleştriler cılız bir şekilde dillendirilirdi. hatta falcao ve olası orta saha transferi ile ilgili albayrak’a methiyeler düzülürdü.

    allahtan fiorentina sağlam oynadıda bütün defolarımızı açığa çıkardı. çıkan bu defolar bazı taraftarlarda büyük ölçüde karamsarlığa neden oldu. bir ay önce avrupada başarıdan söz edilirken iki gündür avrupada elek yapar gönderirler muhabbetine geldik.

    lütfen karamsarlığa kapılmayın. daha sezon açılmadı. bu köprünün altından daha çok su akar. takımın potansiyeli daha bir şey gösteremese bile geçen senenin üzerinde. olası forvet ve orta saha takviyesiyle bu takım daha iyi yerlere gelecektir.