• 27
  2 gün kalan maç.

  https://gss.gs/hMb.jpg

  (bkz: sezonun en önemli maçı)

  maç öncesi luyindama, ndiaye ve linnes sarı kart ceza sınırında. bir sonraki maçımız milli maç arasından sonra evimizde malatya ile. bu maçta bu oyuncuların cezasını çekmesi bana göre hayati. kadıköy deplasmanında özellikle luyindama ve ndiaye olmazsa çok zorlanırız.

  onu da geçtim bundan sonraki fikstürümüz daha kolay değil. ligde ilk 4 için de iddiasını kaybetmiş, küme düşme potasından uzak malatya karşısında cezaları çekmek çok mantıklı.

  malatya maçında, bu ikilinin yerine donk ve fernando oynar. mariano da sakat değilken linnes'in de aradan cezayı çıkarması lazım. kalan haftalarda herkese çok ihtiyacımız olacak.

  bağlarında esneme olan ve bir süredir olmayan nagatomo dışında eksiğimiz yok. bursa'da da barış yardımcı ve tunay torun yok ama zaten önemli değil bu eksikler.

  bursa için de bizim için de ölüm kalım maçı.

  25 maçta 22 gol atabilen maç başına 1 golden az gol atan bir takımdan inşallah saçma sapan gol veya goller yemeyiz.

  topu bursa'ya verip kontraya çıkmak bence maç planımız olabilir. kontraları savunmada çok kötüler. akan oyunda gol atmakta da çok zayıflar. duran toptan gol yemezsek maçta gol yiyeceğimizi düşünmüyorum. en fazla 1 tane yeriz. maçın sonucunu bizim atacağımız gol sayısı belirleyecek.

  bu maçtan önce oynanacak olan 17 mart 2019 kayserispor başakşehir maçının sonucu tabii bu maça direkt yansır.

  inşallah her şey istediğimiz gibi olacak ve puan farkını kapattığımız bir hafta yaşanacak.

  (bkz: hedef 22)

  (bkz: kon2antra2yon)

  sen şampiyon olacaksın!