• 21284
    trabzon maçında * galibiyetine gölge düşürülen takımımız. trabzon'a 15 tane de penaltı verilse biz o maçı kazanacaktık. ezdik resmen.

    trabzonspor başkanı çıkmış çanakkale diyor. muhatabın türk futbolunu dünyaya tanıtan bir kulüp. yunanlılar mı var karşında şerefsiz. o gençleri mecvuriyetten oynatmıyor musun? kadrodışı bıraktığın burak yılmaz'ı dünya para verip çin'den getirirken neredeydin? böyle popülizm yapan şerefsizler de çok seviliyor ülkemizde maalesef.

    osmanlı trabzon'u fehtettikten 400 yıl sonra yıkılmaya yüz tuttuğunda hemen rum cemiyetleri kuruldu trabzonda. türkiye zayıflasa yine hemen ortaya çıkacaklar bir de böyle milliyetçilik ayağı çekiyolar.
    galatasaray sadece lisesinde yetiştirdiği değerli insanlarla bile sizin 100 katınız katkı sağlıyor ülkeye be! sen kimsin de bizi düşman gibi göstereceksin. en kabadayınız aziz yıldırım'lığa özendi de sonra ağlayarak bıraktı takımı. adam olun da fenerden hakkınızı arayın önce. kaypak şerefsizler.

    edit: sporu savaş gibi gösteren böyle şerefsizler yüzünden stadlarda yanyana maç izleyemiyoruz, kavgalarla, ölümlerle karşılaşıyoruz. dün bi kavga çıksa biri ölse fair play bekçisi kesilirdi şerefsizler. insanları doldur doldur, olay çıkınca futbol dostluktur de. karaktersiz şerefsizler.