• 18156
  şimdi kendisinin kişiliğine karşı saldıran bir grup var.
  o grubun arasında galatasaray'lılarda var... sözlükte de var...

  bizim ülkede bir şeyler çabuk unutulur.
  ara ara hatırlatmakta fayda var. bir zamanlar en çok şampiyon olan takım biziz diyen "fenerbahçe'nin" ünvanını elinden alan kimdir? bugün hala "bizde var sizde yok" diye övündüğünüz uefa kupasını alan kimdir? yıldız hesapları yaparken suyun karşı tarafına "hesaba kitaba gerek yok" diyen kimdir?? 2000 yılında dünyanın en iyi takımı olarak listenin ilk sırasına adımızı yazdıran kimdir?

  hocanın yaptıklarına kulp bulanlar, melo'yu galatasaray efsanesi ilan eden aynı adamlar. aynı adamlar elin brezilya'lısını ilah ilan ederken, aleni bir şekilde saldırılan, geçen sezon tek kelime etmeden şampiyon yaparken sevinenlerin, hak üstüne hak yenilince isyan eden bir galatasaray taraftarına (hoca bir galatasaray taraftarıdır) karakter, kabadayılık ve benzeri şeyleri söyleyerek küçültmeye çalışmak ahmaklıktan başka bir şey değildir.

  hocayı, eleştireceğiniz yer futbol sahası içidir.
  orada kendinizce hoş bulmadığınız yerleri yazarsınız. ama karakterine laf etmek ne sizin, ne de diğer taraftarların haddi değildir.

  son olarak aldığı son cezanın nasıl bir olayın içinde olduğumuzu anlatır diye umuyorum. zira hakeme küfür edenler 1 maç ile yırttığı yerde 10 maç size bir şey anlatsın artık. geçen sezon "çok şampiyonluk gördüm ama bunun anlamı başka" diyen bir adamdır fatih terim. o anlamın intikamıdır bu.

  yazar notu : felipe melo sevilen bir futbolcudur ...
  düzeltme : felipe melo efsane değildir demiyorum. dediğim şey saha içinde yaptıkları ve hırçın hareketleri ile ün salarak efsaneleşmiş bir oyuncuyu övüp, hocanın yaptıklarını burjuvazi bir tavırla eleştirenlere lafım. yanlış anlaşılmalara meal vermeyelim okuduğumuzu anlayalım.