• 24
    bunları ortak bir özelliği var, belli bir yaşa kadar abiler ne derse onu yapıyor belli bir yaştan sonra herkes kendilerine biat etsin istiyor, sonra yok efendim batıya açılan pencere... teorik olarak bildiğin tarikat ve cemaat kafasından zerre farkı yok.

    diğer taraftan taraftarı falan geçin malum bizler fan'ız bunlara göre, her fırsatta "kulübün sahibi genel kuruldur" cümlesinden bile önce kurdukları "kulübün sahibi lisedir" zihniyetinde olup böyle demokratikmiş hallerine sadece gülüyorum. abicim kulübe üye herkes telefon numarasına kadar elinizin altında zaten derdiniz dursun'u yeniden seçtirmek onu da biliyoruz ne diye taraftarın izlediği gstv'yi işgal ediyorsunuz ? sanırsın tüm adaylar oraya gelse içlerinden bir tanesi öyle etkili konuşsa öyle realist projeler sunsa ki fikirleriniz değişecek, geçiniz bunları, adamlar mustafa cengiz bizi ziyaret etmedi diye kendisine oy vermeyecek o derece kendilerini eşsiz kar tanesi gören bir zihniyet var karşımızda, son yaptığı şov bunlarında yanında hiçbir şey.

    bu insanları taraftarın ciddiye alma dönemi bitti yaptıkları ile saygı duyulma dönemi de bitecek belki 10 belki 50 sene sonra taraftar kapıya dayandığında ise aaa niye böyle oldu ki diye salağa yatacaklar muhtemelen.

    bu ülkenin en nadide eğitim kurumlarından biri olan, tüm taraftarın gurur duyduğu lise bu ve bunun gibiler yüzünden nefret edilen bir kurum halini aldı, asıl üzücü olansa budur.