• 1742
    kendisine kızılmasını anlamıyorum. burası galatasaray kulübü ve oyuncusu da profesyonel bir oyuncudur. teklif gelmiştir, kulüp kabul etmiştir ve oyuncuda gitmek isteyerek ayrılmıştır. eğer kulüp teklifi kabul etmeyip, oyuncu huzursuzluk çıkarıyorsa. yaparsın liverpool gibi atarsın moutinho'yu kadro dışına, kendine gelince oynar ve sonra gider.

    her ne kadar yüksek maliyet ile geldiyse de bize kar bırakıp başka takıma transfer oldu. esasında ilginç olansa https://pbs.twimg.com/media/DU8kvSVWsAABry0.jpg yayınladığı veda mesajında, bu ilk önce kulübün kararıydı ve kulüp karar verince bende hayalim olan premier lige gitmek istiyorum gibi bir opsiyonum açıldı diyor. kendisinin vermek istediği mesaj esasında kulüp belki hayır dese stoke city çok ahım şahım bir takım değil kalabilirdim anlamında,anladım.

    ayrıca burada dursun özbek yönetiminin bir "söz vermesi" gibi bir laf geçiyor. tahmin ediyorum bakkal dursun, ingilizlere ben yine başkan seçileceğim, seçildikten sonra bu işi hallederiz anlamında bir vaat vermiş olabilir. seçilemeyince ise durum boka sardı herkesin bildiği üzere.