• 114
  hakan şükür'e 2 yıl öncesine kadar günaydın sayın abim, iyi geceler nasılsın efsane abim yazan adam; bir gün uyanıyor ve hakan şükür atılmalıdır diyor. galatasaraylılığımı askıya aldım diyor, ki bu adam bizde toplam kaç maç oynamıştı- 24 maç.

  neden bu kadar kızılıyor madde madde açıklayalım:

  1- yalnızca yarım sezon forma giydiği takımın efsanesine "ne ceza verilsin" konusunda görüş bildirebiliyor. kimsin ya sen? konuşma sus. ben yorum yapmıcam de saygı duyalım.

  2- neden görüş belirtme ihtiyacı duyuyor peki? aspor'da çalıştığı için elbette. bu kaypaklığa asla gelemiyorum zaten

  3- 2 yıl önce yanlamalara doyamamış, bugün aynı yerden- twitterdan sövüyor. belki benim de entrylerim vardır 2 yıl önce övdüğüm birine şimdi sövüyorumdur mesela, ama utanmıyorum. bir çıkar doğrultusunda yapmadım çünkü bunları. kimseye yanlamadım. en çok bu maddeden utanmalı.

  bir de demiş ki neden milletinin yanında olmadı da terör örgütünün yanında oldu. (bkz: prekazi888)'in çok güzel yazısı vardı bugün gördüm dikkat çeken entry'lerde. bu adamlar sevap işlediklerini düşünüyorlardı. senin çıkar çatışması yaşadığın için terör örgütü ilan ettiğin bu topluluğu bu adamlar böyle görmeyebilir. durumun ciddiyetini seninle aynı anda farkedememiş olabilir. biz ne mal olduğunu biliyorduk da, hakan şükür bunu görmek istememiş, reddetmiş olabilir. hakan şükür politika uzmanı mı? siyasetçi mi? mit ajanı mı? zekası, kapasitesi, yetenekleri düşük bir futbolcu. ayrıca futbolcu. kardeşim sen futbolcuyu neden darbe planlayıcısı gibi gösterip ülke gündemini meşgul ediyorsun. bunların hepsinden dolayı bu pek de tanımadığım adama nefret doluyum.