• 2
    ya yanlış anlaşılmasın, kesinlikle fetö ve her türlü uzantısına düşmanım. vatan haini değilim, allah göstermesin olası bir savaşta kanımı bu vatan uğruna dökmeye hazır bir türk evladıyım. fakat aklıma takılan bişey var;

    yahu arkadaş, biz 2015 ve darbeye kadar geçen 2016 senesi içinde 1000'e yakın şehit vermedik mi bu ışid ve pkk belasına? neden o şehitler için 15 temmuz şehitlerine yapıldığı kadar kapsamlı anma törenleri, yürüyüşler, yas tutmalar, köprülere ad vermeler vs. yapılmadı? yani neden onların da bizim, bu vatanın şehitleri oldukları türk milleti'nin dimağına en az 15 temmuz şehitleri kadar yerleştirilmedi? al, orduyu temizlemeye çalışırken doğudaki it sürüsü gene azdı. bugün 8-9 şehit verdik 3 ayrı saldırıda ve 30 civarında da yaralı var. belki bu sabah bu sayı artacak, belki öğlen artacak. bu nasıl bir ohal ki sadece fetö'ye odaklanıp diğer terör örgütleri olan ışid ve pkk'yı es geçiyorsunuz ya da o kısımları ihmal ediyorsunuz? aha bakın, 15 temmuz'da ölenler de bu vatanın evladı bunlar da arkadaş. neden bu ihmal?

    bu, işin hükümet ve medya ayağı.

    halkımıza geliyorum ki burada kabahatin büyüğü halkın. sen demokrasi nöbeti tutuyorsun tamam eyvallah güzel, fetö'ye lanet okuyorsun asalım keselim diyorsun harika ama aynı tavrı, aynı yüksek sesi, aynı yürekliliği neden pkk ve ışid'e kurban giden 1000'e yakın askerimiz, polisimiz ve sivil yurttaşımız için göstermediniz? apo denen şerefsiz amerika'nın zoruyla hapishanede krallar gibi bakılırken neden onun için de asılsın demediniz? o duyarlılığı şehit, vatan evladı ayırmadan hepsine birden gösterebilmeniz için yeniden cumhurbaşkanının sokağa inin talimatı mı gerekiyor?

    yapılması doğru ancak yukarda yazdıklarımdan ötürü bakarken mutlaka bir yanımı eksik hissedeceğim pankarttır. devlet büyüklerinin bu yazımı görmesini ve gerekli adımları atmasını diliyorum. saygılar.