• 5065
  kimse kendisinden her bölgeye sneijder, drogba, podolski kalibresinde futbolcu istemesini beklemedi. kimse, kendisinden sağ beke illa dani alves'i istemesini beklemedi. kimse, kendisinden stoper'e kompany'i istemesini beklemedi. kimse, kendisinden forvete ibrahimoviç'i istemesini beklemedi. sağ açığa robben beklenmedi.

  eğer ki kendisi ortalama üstü bir sağ bek, ortalama üstü bir stoper, ortalama üstü bir santrafor takıma kazandırsaydı şuan da takımı çok farklı yerlerdeydi. eminim ki kimse kendisine bu kadar tepkili olmayacaktı. aksine gözü kapalı kendisine zaman tanınması istenecekti.

  ama kendisi ne yaptı, sağ beke sabri'ye bastı parayı. gereksiz yere bilal'e ve jem'e bastı parayı. transfer süresinin bitmesine 3 gün kala sağ bek arıyor. stoper istiyor. santrafor alırsak burak'ı nasıl yedek bırakırım, diyordu. şimdi burak'ı oyundan alıyor. podolski sağ açık deneniyor. işte insanlar bu yüzden kendisine güvenmiyor. ve siz kendisine güvenmeyen taraftara hain gözüyle bakıyorsunuz. insanların tepkisi sizce normal değil mi ?

  he carole ve jose. güzel transferler. kendisinin isteyip, istememesiyle ilgilenmiyorum. sonuçta takımdalar. oynatacak mı ? beni o ilgilendirir. ben pek ihtimal vermiyorum. ancak sabri, jem ve bilal'i istemesi bu iki oyuncuyu gölgede bırakıyor.

  edit: 10 yaşındaki insanlar mı yazıyor buraya artık merak içerisindeyim. yahu bu adam değil mi sabri'ye sözleşme imzalatan ? açıklaması var. burak, umut, sercan var forvete gerek yok demedi mi ? dedi. kiralık stoper istemiyoruz, gelişime açık genç stoper istiyoruz demedi mi ? dedi. adam akıllı stoper istemedi. forvet istemedi. istediği sağ bek ise sabri. aldırdığı oyuncular jem ve bilal. yönetimin ne acizliği var ? şu transfer işi bitse de önümüze baksak diyor adam. nasıl lan ? tarihin en kötü yönetimini bile savunmak zorunda bırakıyorsunuz insana.

  dani alves'i istemiş beyimiz. yönetim alamamış. aciz olmuş. yok ya. dani alves'i ünal aysal da alamazdı, faruk süren de. adam barcelona'da ilk 11 oynuyor. barcelona'nın transfer yasağı var ve biz onların ilk 11 oyuncusunu ellerinden alacağız ha ? hadi canım, yaz sezonu bitmeden gidip biraz kumdan kale yapın. ibrahimoviç'i de getirememek acizlik değildir. ibo lan ibo. adam 33 yaşında ve hâlâ üst düzey oynuyor. oynadığı takımda da ilk 11. aldığı yıllık parayı oturup bir yılda sayamazsın. ibo getirilseydi çok extra iş yapılmış olunurdu. drogba ve sneijder'den daha zor bir transferdir.

  daha önce de yazdım. biz fırsat transferi yapabiliriz. sneijder'i kadro dışı kaldığı zaman alırız. drogba'yı 35 yaşında çin'den alırız. melo'yu istenmeyen adam ilan edildikten sonra alabiliriz. podolski keza kadro dışı kaldı ve aldık. elimizde çok güzel bir fırsat transferi vardı. maxi pereira. adamın elinde bonservisi var. avrupa görmüş. ortalamanın çok üstünde bir sağ bek. istemedi lan bizimki. sabri'den ne farkı var dedi amk. şaka gibi. maxi haklı olarak 3-3.5 milyon euro para istedi. sabri'ye 1.8 ver, tarık alsın 1.2, maxi'yle beraber sağ bek bölgesine yıllık 6.5 milyon euro harcayalım. tabi ya. para bok.

  sen diyeceksin ki ben sabri'yi istemiyorum, sabri kim lan, maxi'yi getirin buraya. yönetim getiremezse o zaman çık ve aciz de. sabri'yi aldıktan sonra tabi ki pahallı gelir maxi. ulan cavanda denilen adam 800.000 euro'ya oynuyor trabzon'da. sabri yerine cavanda'yı isteseydi, beşiktaş'ın aldığı beck'i isteseydi. cavanda'nın alacağı parayı bilal'e peşkeş çektirdi bu adam. bilal yerine cavanda alınsaydı şu anda belki sağ bek problemin bir nebze azalmıştı. bilal ne boka yarıyor lan ? 40 metre pas atıyor. sen sağ bek için dani alves'ten sonra sabri'yi iste, birileri de gelsin buraya yönetim aciz yazsın. he canım. agucuk gugucuk seni.

  madem burak'ı yedek bırakacaksın izin ver satılmasına. hani çok maliyetliydi. sat burak'ı işte. maliyeti düşür. gelen parayla git forvet iste. o da yok. ne var ? ben burak istiyom. umut istiyom. sabri istiyom. jem istiyom. bilal istiyom. ama yönetim aciz. kimse kusura bakmasında kendisi galatasaray tarihinin en kötü yönetiminden bile acizdir. tencere kapak olmuşlardır. yönetime sallayıp bu adamı yağ gibi suyun üstüne çıkarmaya çalışmak da çocukluktur.

  bak tekrar yazıyorum adamın galatasaray 11'ine düşündüğü adam sabri. yahu nasıl savunuyorsunuz bu adamı ya.