• 9518
  muslera ve sneijder'le birlikte galatasaray futbol takımındaki 3 gerçek galatasaraylıdan biridir.

  gözünüzü açın artık yahu! yani bu kadar fenerbahçe medyasının beynini yıkadığı insanla aynı ortamda nefes almak işkence olmaya başladı artık. ulan fenerbahçeliler bile melo ayrılacak diye göbek atarken, medyası kumpas kurarken, iftira atarken, sen hala onların dolduruşuna gelip, melo her transfer dönemi sıkıntı çıkarıyor ezberine girersen ne farkın var fenerliden?

  melo isyan ediyor artık! bu isyanı görmeyenler kördür, ya da beyinleri uyuşmuştur.

  melo , işyerinde işinin hakkını vererek çalışan, kazandığı parayı hak etmeye uğraşan bir işçi gibi. beraber çalıştığı elemanların yan gelip yatmasını, çalışmamasını, vasıfsız, kabiliyetsiz olduklarını görüyor. bunları yola getirmesi gereken patron da hemşericilikten, milliyetçilikten, ırkçılıktan ya da o güruhla ters düşmemek için onları kolluyor, çalışmayanı, beceriksizi ödüllendiriyor.

  melo mal mı arkadaşlar? sen felipe melo gibi son senelere damgasını vurmuş, canını dişine takmış, psikolojik üstünlüğü sağlamış, fedakarlıkta bulunmuş adamı 'senin yaşın 31 oldu senle 3 senelik sözleşme imzalamayız diyeceksin' ama elin ne olduğu bilinmez bilaloğlanını 32 yaşında transfer edip 3 senelik sözleşme yapacaksın. melo bunları görmüyor mu sanıyorsunuz, ya da herkes salak mı? felipe melo bel fıtığı ameliyatı olup, mucize şekilde sahaya geri dönmüş, bu kadar samimi, bu kadar gerçek bir galatasaraylı. sen sabri sarıoğlu denen tipe, maaşını arttırarak sözleşme teklif edeceksin, takımın banko 3 isminden birine mırın kırın edeceksin.

  melo görmüyor mu, sabri gibi tıfılın boğazına sarıldığını ve ödül olarak sözleşmesinin uzatıldığını. neden kalmak istesin böyle kokuşmuş, çıkar ilişkilerini had safhada olduğu, cemaatleşmenin, gruplaşmanın, pisliğin dolu olduğu bok kokan bir ortamda?

  felipe melo adamdır, gerçek galatasaray taraftarı kendisinden razıdır, fenerli medyanın dolduruşuna gelen bir kısım taraftar da , felipe melo daha düşük ücretle başka kulube gideceği zaman mevzunun para olmadığını anlayacaklar, hoş bu zamana kadar melo karakterini tanıyamayanlardan umutlu olmamak lazım.