• 146
    bileti ya da kombinesi olanların mutlaka gitmelerinin gerektiği, gidemiyorlarsa da devretmelerinin gerektiği ve tribündeki her koltuğun mutlaka dolmasının gerektiği maç. boğazlar patlamalı, o saçma sapan arabesk besteler söylenerek takım uyutulmamalı. istersen duraklamalara 2 farklı önde gir farketmez, o gereksiz ninnileri söylemeyeceksin kardeşim. çok meraklısıysan maçı kazandıktan sonra nevizade'de içerken söylersin ama o maç o bestelerin maçı değil.

    allah yardımcımız olsun. allah doğrunun, iyinin yardımcısı olsun. allah ego sahibi olmayanların, kendisini her şartta destekleyen on binlere "ben de sizinle gurur duyuyorum, allah hepinizden razı olsun" diyenlerin, sırf taraftar çağırıyor diye o maç yorgunluğundan sonra soyunma odasına giderken kapıdan dönüp tribünde taraftarla kucaklaşanların yardımcısı olsun. içten pazarlıklı olmayanların yardımcısı olsun, onun bunun direktifini alıp sorumluluğu ve otoritesi 0 olan, kendisinden önceki hocanın arkasından iş çevirenlerin ya da bir önceki maç için hakemden yakınıp sonraki maçta alınan haksız penaltıdan sonra "hakem verdiyse doğrudur" diyen afedersiniz bit yavrularının değil.

    allah'ım, senin adaletine güveniyoruz. çünkü o adaletin her zaman iyilerden, çalışanlardan ve alnının teriyle çabalayanlardan yana olduğunu biliyoruz.

    maça tekrar gelirsek, tam konsanstrasyon, tam inanç, tam odaklanma. biz şampiyon olacağız.

    (bkz: seni sevmeyen ölsün)