• 1
  galatasaray sözlük kurucu moderatörü hagi'nin yaklaşan 7 haziran moderatör seçimleri öncesi yazarlardan, seçim günü ilgili konunun başlığına 400 entry girilmesini isteyerek sözüm ona sözlük için istediği ve gerçekleştirmeyi düşündüğü yeni yönetim şekli.

  bu isteğin ardından her zamanki gibi sözlük'te iç savaş çıktı. kurucu moderatör olarak tarafsız olması gereken hagi'nin terimcilere açık desteği sonrasında "sözlük anayasası ihlal mi ediliyor?" soruları gündemde yerini aldı. katıldığı bir başlık açılışında hagi; milano'da bulunan ve paralel sözlük'ün lideri olan hktwoo'a "sözlüğü yönetmeye meraklıysan parti kur, ne istedin de vermedik" diye seslendi. kendisi hakkındaki "paralel" iddialarına düzenlediği sohbette beddua ile cevap vermesi beklenen yazarefendi merakla beklenen sohbetinde 0-0 biten halı saha anısını anlatınca müridlerinin kafası karıştı.

  anamuhalefet lideri lion plath ise bugün açıkladığı seçim bildirgesine "2 dini bayramda çifte oylama maddesini ekletirken "beden eğitimi öğretmenleri hariç" diye de not düştü.

  işte gündemle ilgili diğer yorumlar:

  neverfall: koalisyon ile yönetilen ekşi sözlük'ün halini görüyoruz. herkes birbirinin annesine sövüyor. güçlü galatasaray sözlük için başkanlık sistemi şart. ayrıca arabesk parça önerileri için mesaj kutuma bekliyorum.

  aziz matta: sözlüklerin demokratik partisi eşbaşkanı olarak başkanlık sistemini onaylamadığımızı deklara ediyoruz. ayrıca yarın akşamki bağlama konserime tüm insanlık davetlidir.

  yapma hayrettin: passosözlük yüzünden entry giremez olduk. şerefsiz evladıyım ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. susma haykır e-entry'e hayır!

  baranakcok: yılmaz özdil'in konuyla ilgili yazısına aşağıdaki linkten ulaşılabilir.

  http://www.sozcu.com.tr/...yilmaz.ozdil1290121/

  gs: bizim en yeni tribünümüz yeni açık tribünü. yani adıyla :))

  tranca heaven: koalisyon dönemini unutan balık hafızalıları ortaya çıkarmış istek.

  paredros: bunu moderatörler çok yapıyor. kendine göre yeni sözlük kuruyorlar. bok kurarsınız. güldürmesinler adamı. yeni sözlük böyle geri zekalılar olmadan kurulabilir ancak. nereye baksan cahil. bir tane herif var. (t a a r a b t) eski terimci, alkolik, geri zekalı… o da konuşuyor. git başka spor seyret hayvan!

  cagaman caga:
  koskoca sözlüğün şu haline bak
  gözlerimden akıyor kanlı yaşlar
  golden sonra oyun santrayla başlar
  hagi orman gibi olmuş senin kaşlar

  televizyon molasi: gündemle alakası yok ama aklıma geldi. gheorge hagi şişirilmiş bir balondu. ilk senesi hariç saha içinde mücadele ettiğini hatırlamıyorum. emre'ye de haksızlık ediliyor.

  eski acik cocugu: kendisinin ne kadar başarılı(!) bir hoca olduğunu inter'in durumuna bakarak anlayabiliyoruz. dur ulan yanlış başlık.

  cimbomluyuz biz: fatih terim başımızda olsaydı bu halde olmazdık :(

  sözlükçe alkışlıyoruz..!