• 138
  yeni türkiye'ye kolay uyum sağlamış yazar.

  kendisi gibilerle kesişmediğiniz, tavuğuna kışt demediğiniz sürece sorun yoktur. lakin olur da fikirleriniz flan çatışırsa,hele ki fanboyluğunu yaptıkları birilerine dil uzatırsanız tartışmayı beceremediklerinden mütevellit "troll" gibi benzetmelerle sizi sindirmeye çalışıp, onunla da yetinmeyip "sözlükte ömrün kısa" gibi vecizelerle de sizi hedef göstermekten de çekinmezler.

  hemen geçmiş mesajlarınız araştırılır, genele aykırı yazılarınız, söylemleriniz çarşaf çarşaf dökülür. çünkü onlar kendi fikirleri dışındakilere tahammül dahi edemezler.

  (bkz: #1620133)
  (bkz: #1620144)

  (bkz: #1620176)

  daha önceleri telles için "yetersiz", hajrovic için "gereksiz" dediğimde de benzer şekilde saldıranların bugün hajrovic'in arkasından küfür ettiğini, telles için "aman teklif varsa satılsın" dediğini gördüğüm de şaşırmadığım gibi, sırf kendi oyuncusu olduğu için, sırf "sneijder" olduğu için yaptığı ahlaksız hareketin savunulmasını da yadırgamadım.

  yakında gizli tapelerimi, ses kayıtlarımı da yayınlarsa şaşırmayacağım yazardır.

  (bkz: adalet bir gün herkese lazım olur)

  edit: çok da tutarlıdır.

  favori:
  (bkz: #1557315)
  (bkz: #1557311)

  entry:

  (bkz: #1620233)

  özel mesaj atıp kaale alınınca da "he he entry yerine mesaj yazmışsın, zavallı :) bilmediğin kelimeleri kullanma taam mı" yazabilendir.