• 125
    daha önce müşteri hizmetlerine, gsbonus'um ve resmi site üyeliğim olduğu halde, şifrenin bana diğer gsbonus sahipleri gibi sms olarak gelmediğini, kendim üye olduğumu; bunun bilet satış günü sorun olup olmayacağını soran bir mail attım.

    kesinlikle olmayacağını, gsbonus paracard'ımla sisteme giriş yapıp istediğim kredi kartıyla bilet alabileceğimi söylediler. şimdiyse "galatasaray aş. - beşiktaş aş. sadece ön koşul ürünlerini almış müşterilere satılmaktadır." diyor.

    gsbonus sahibiyim. resmi siteye üyeyim. bunlara rağmen sms gelmedi. sms sisteminde sorun olduğu zaten belliydi, çoğu kişiye başkasına ait şifreler vs. gitti. ama sitenin gsbonus'umuzu tanımlamamıza izin vermesi lazım. bunun illa maç günü olmasına gerek yok. hatta maç gününden önce izin verseler ve biz sonradan üye olanlar da hemen sisteme girebilsek daha bile güzel olur.

    belli ki gsbonus'umuzun sisteme sonradan da girilebileceği bir sistem düşünüldüğü için bana öyle cevap geldi. sanmıyorum ki beni kandırmaya çalışsınlar. ama öyle olmadığı ortaya çıkınca biletix'teki gibi gsbonus numaramızı girmemize izin vermesi şart.

    yine de bu sorunun dışında iyi sistemdir. çok geç girmeme rağmen 1.30 saat dedi, sonradan tahmini süreyi kısalttı, gerçi o kısalttığı sürede giremedim ama yine de 1 saat 25 dakikada girdim. girdikten sonra da tıkır tıkır çalıştı. biletix'te ödeme aşamasına gelmişken birden sistemden atılmaktan iyidir.